FB pixel TP pixel
Saving One Who Was Dead
Saving One Who Was Dead

Zpráva o záchraně mrtvého

Saving One Who Was Dead
Česko | 2022 | Drama | Doktoři | 90 minut

Otec po silné mozkové mrtvici upadne do kómatu. Matka a Syn najednou stojí nad jeho bezvládným tělem. Osoba, kterou milují, je znenadání daleko a nikdo neví, jestli se někdy vrátí zpátky. Lékaři jim mnoho nadějí nedávají. Matka a Syn soustředí všechny své síly a začínají jednat. Pokorně přijímají di...

Otec po silné mozkové mrtvici upadne do kómatu. Matka a Syn najednou stojí nad jeho bezvládným tělem. Osoba, kterou milují, je znenadání daleko a nikdo neví, jestli se někdy vrátí zpátky. Lékaři jim mnoho nadějí nedávají. Matka a Syn soustředí všechny své síly a začínají jednat. Pokorně přijímají diagnózu, ale vzdorují konečnému verdiktu. U Otcova lůžka hledají ta správná slova, která by mu řekli. Nejprve mluví k jeho bezvládnému tělu, později pochopí, že musí svá slova směřovat do mnohem větší dálky. Snaha vrátit Otce zpět do života je nutí k tomu, aby překonali strach a přijali akt vzkříšení.

Hrají: Vojtěch Dyk, Zuzana Mauréry, Petr Salavec

Režie: Václav Kadrnka

IMDb  60 % Kinobox  54 %

Zpráva o záchraně mrtvého online

Sledovat Zpráva o záchraně mrtvého online můžeš na DaFilms, HBO Max, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zpráva o záchraně mrtvého online, zda je ke stažení a zda má Zpráva o záchraně mrtvého dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 15. 8. 2022
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
HBO Max
HBO Max
HD kvalita | SD kvalita | od 3. 7. 2023
Předplatné za 199 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
od 15. 8. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zpráva o záchraně mrtvého recenze a hodnocení

Julie Šafová
Julie Šafová
16.09.2023 1:31:22

Zpráva o záchraně mrtvého představuje svěží vítr české filmové scény. Václav Kadrnka se v něm svěřuje s niterní vzpomínkou a představuje ji divákům syrově, bez emocí s až dokumentární přesností. To vše zasazuje do nevšedního vizuálu s divadelní krásou i povrchností 90 minutového snímku. V závěru uc......   Celá recenze

 70 %

Tvůj názor na Zpráva o záchraně mrtvého?

Ve filmu Zpráva o záchraně mrtvého hrají Vojtěch Dyk, Zuzana Mauréry, Petr Salavec.

Film Zpráva o záchraně mrtvého režíruje Václav Kadrnka.

Film Zpráva o záchraně mrtvého má 90 minut.

Film Zpráva o záchraně mrtvého měl rozpočet 21 700 000 Kč.

Film Zpráva o záchraně mrtvého můžete vidět na DaFilms, HBO Max, KVIFF TV.

Film Zpráva o záchraně mrtvého je online na DaFilms, HBO Max, KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.