FB pixel TP pixel
Ztracená brána
Ztracená brána

Ztracená brána

Ztracená brána
Česko | 2012 | Krimi seriály | Nadpřirozeno | 71 minut | 1 řad(a) | 3 epizod

Hlavními protagonisty detektivního příběhu s tajemstvím jsou znovu Ivan Trojan, Anna Geislerová a Jiří Dvořák. Zatímco první triptych byl spojen s existencí Ďáblovy bible, tento se dotýká záhady unikátního středověkého díla, Voynichova rukopisu. Odkud pochází podivná rostlina? Proč někdo opakovaně v...

Hlavními protagonisty detektivního příběhu s tajemstvím jsou znovu Ivan Trojan, Anna Geislerová a Jiří Dvořák. Zatímco první triptych byl spojen s existencí Ďáblovy bible, tento se dotýká záhady unikátního středověkého díla, Voynichova rukopisu. Odkud pochází podivná rostlina? Proč někdo opakovaně vraždí kvůli jejímu jedinému listu? V dramatickém souboji s neznámým vrahem odhalují vyšetřovatelé šokující souvislosti. Usilovně pátrají po tajemném pachateli, aby zastavili zlo. Sami se přitom dostávají do ohrožení. Vyšetřování je plné zvratů a nečekaných komplikací. Kulisy televiznímu filmu poskytnou staré části Prahy, dostaneme se i do spletité sítě chodeb v pražském podzemí, kde se děje cosi nevysvětlitelného. Znepokojivé stopy na místech činu zavedou našeho religionistu Ivana Trojana k Zednářské lóži, ale také na tajemné místo, kde se setká s podivnou bytostí.

IMDb  76 % CSFD  78 %

Ztracená brána online

Sledovat Ztracená brána online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ztracená brána online, zda je ke stažení a zda má Ztracená brána dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 23. 9. 2012
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ztracená brána obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ztracená brána, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ztracená brána postavy.

Miloš Bok
Miloš Bok
Hudba
Jiří Strach
Jiří Strach
Tvůrce

Ztracená brána novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Ztracená brána, které najdeš na našem webu.

15 nejlepších kriminálek České televize, které můžete nakoukat online
15 nejlepších kriminálek České televize, které můžete nakoukat online
23.04.2020 | České novinky

Jste už z karanténního nakoukávání Netflixu a HBO otrávení a potřebujete něco českého? Proč nezkusit Českou televizi a její ivysílání, které nabízí spoustu kvalitních kriminálek z poslední doby, ale i historie!

Ztracená brána recenze a hodnocení

V seriálu Ztracená brána hrají Ivan Trojan, Anna Geislerová, Jiří Dvořák, Josef Abrhám, Tomáš Töpfer, Viktor Preiss, Anna Kulovaná.

Seriál Ztracená brána můžete vidět na iVysílání.

Seriál Ztracená brána je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.