FB pixel TP pixel
Haven
Haven

Ztracený ráj

Haven
USA | 2004 | Drama | Krimi drama | 115 minut

Láska je nevyzpytatelná. Když ji hledáte, vyhýbá se vám, když rezignujete, vpluje do vaší náruče a řádně vše zkomplikuje. Příběh Shye (Orlando Bloom), který se v tropickém ráji zamiloval do Andrey (Zoe Saldana). Ta ho miluje, ale její starší bratr se pochopitelně k celé věci staví poněkud jinak. Na ...

Láska je nevyzpytatelná. Když ji hledáte, vyhýbá se vám, když rezignujete, vpluje do vaší náruče a řádně vše zkomplikuje. Příběh Shye (Orlando Bloom), který se v tropickém ráji zamiloval do Andrey (Zoe Saldana). Ta ho miluje, ale její starší bratr se pochopitelně k celé věci staví poněkud jinak. Na ostrov dorazí dva gangsteři, kterým se podaří utéct z vazby. Na svém útěku narazí na Shye a ten je pod tlakem okolností donucen spáchat zločin… Jako jednoho z gangsterů uvidíte Billa Paxtona, kterého znáte také z filmů Lovec démonů a Ponorka U-571.

IMDb  58 % CSFD  51 %

Ztracený ráj online

Sledovat Ztracený ráj online můžeš na Kuki, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ztracený ráj online, zda je ke stažení a zda má Ztracený ráj dabing nebo titulky.

Kuki
Kuki
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 23. 10. 2021
Půjčení za 49 Kč
Starmax
Starmax
od 12. 3. 2022
Předplatné za 99 Kč

Ztracený ráj obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ztracený ráj, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ztracený ráj postavy.

Bill Paxton
Bill Paxton
Carl Ridley
Zoe Saldana
Zoe Saldana
Andrea
Razaaq Adoti
Razaaq Adoti
Richie Rich
Agnes Bruckner
Agnes Bruckner
Pippa Ridley
Joy Bryant
Joy Bryant
Sheila
Bobby Cannavale
Bobby Cannavale
Lieutenant
Stephen Dillane
Stephen Dillane
Mr. Allen
Victor Rasuk
Victor Rasuk
Fritz
Jeremy Raub
Jeremy Raub
Hudba
Glen Caplin
Glen Caplin
Hudba

Ztracený ráj recenze a hodnocení