FB pixel TP pixel
The Lost Weekend
The Lost Weekend

Ztracený víkend

The Lost Weekend
USA | 1945 | Drama | 101 minut

Nejlepší film roku 1945 ukazuje na svou dobu velmi otevřeně zničující vliv alkoholismu. Je ironií osudu, že toto vynikající dílo klasika Billyho Wildera téměř nešlo do kin, protože ho testovací publikum, nezvyklé na tak syrový realismus, hodnotilo velmi negativně. V dnešní době je film označován za ...

Nejlepší film roku 1945 ukazuje na svou dobu velmi otevřeně zničující vliv alkoholismu. Je ironií osudu, že toto vynikající dílo klasika Billyho Wildera téměř nešlo do kin, protože ho testovací publikum, nezvyklé na tak syrový realismus, hodnotilo velmi negativně. V dnešní době je film označován za jedno z nejlepších dramat v historii kinematografie vůbec. Neúspěšný spisovatel, v podání vynikajícího Raye Millanda, prožívá hluboké rozčarování ze života, které ho přivede na třídenní sebezničující flám. Film byl ověnčen hned několika cenami Americké filmové akademie.(oficiální text distributora)

Hrají: Ray Milland, Jane Wyman, Phillip Terry, Howard Da Silva, Doris Dowling, Frank Faylen, Mary Young

Režie: Billy Wilder

IMDb  79 % Kinobox  75 %

Ztracený víkend online

Sledovat Ztracený víkend online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ztracený víkend online, zda je ke stažení a zda má Ztracený víkend dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 25. 3. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ztracený víkend recenze a hodnocení

Ve filmu Ztracený víkend hrají Ray Milland, Jane Wyman, Phillip Terry, Howard Da Silva, Doris Dowling, Frank Faylen, Mary Young.

Film Ztracený víkend režíruje Billy Wilder.

Film Ztracený víkend má 101 minut.

Film Ztracený víkend můžete vidět na iTunes.

Film Ztracený víkend je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.