FB pixel TP pixel
Zuzana Michnová - Jsem slavná tak akorát
Zuzana Michnová - Jsem slavná tak akorát

Zuzana Michnová - Jsem slavná tak akorát

Zuzana Michnová - Jsem slavná tak akorát
Česko | 2013

Celovečerní film o hudební skladatelce, textařce a zpěvačce Zuzaně Michnové. Mimo jiné hlavní představitelce legendární skupiny Marsyas. Film není klasickým dokumentem, jedná se o koláž vzpomínek, vzácných archivních materiálů, hraných scén, výpovědí osobností a záběrů z vyprodaného koncertu v La F...

Celovečerní film o hudební skladatelce, textařce a zpěvačce Zuzaně Michnové. Mimo jiné hlavní představitelce legendární skupiny Marsyas. Film není klasickým dokumentem, jedná se o koláž vzpomínek, vzácných archivních materiálů, hraných scén, výpovědí osobností a záběrů z vyprodaného koncertu v La Fabrice. Nevšední střihová skladba propojená emotivním vyprávěním a absurdními situacemi, jako živý bláznivý sen, co nemá žádné hranice. Fantazie a abstraktnost textů Zuzany Michnové prosakuje po vzoru Luise Buňuela i do pojetí hraných scén a vzniká chvílemi doslova obrazová báseň. Z filmu stříká energie a je určen pro všechny, kdo milují Zuzanu, Marsyas, skvělou muziku a hlavně život, který rozhodně nekončí v žádném věku. Jsem slavná tak akorát… Zuzana Michnová.

Hrají: Zuzana Michnová, Iva Janžurová, Michael Kocáb, Michal Pavlíček, Marek Eben

Režie: Jitka Němcová

Zuzana Michnová - Jsem slavná tak akorát online

Sledovat Zuzana Michnová - Jsem slavná tak akorát online můžeš na Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zuzana Michnová - Jsem slavná tak akorát online, zda je ke stažení a zda má Zuzana Michnová - Jsem slavná tak akorát dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
od 2. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zuzana Michnová - Jsem slavná tak akorát recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes

Celovečerní portrét skladatelky, textařky a zpěvačky Zuzany Michnové, spojené nejen se skupinou Marsyas, vstoupí 29. srpna do kin. Sotva je vyprodá. Ale tentokr......   Celá recenze

 70 %

Tvůj názor na Zuzana Michnová - Jsem slavná tak akorát?

Ve filmu Zuzana Michnová - Jsem slavná tak akorát hrají Zuzana Michnová, Iva Janžurová, Michael Kocáb, Michal Pavlíček, Marek Eben.

Film Zuzana Michnová - Jsem slavná tak akorát režíruje Jitka Němcová.

Film Zuzana Michnová - Jsem slavná tak akorát můžete vidět na Kinobox.

Film Zuzana Michnová - Jsem slavná tak akorát je online na Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.