FB pixel TP pixel
The Clink of Ice

Zvonění ledu

The Clink of Ice
Francie | 2010 | Komedie | Rakovina | 87 minut

Muže navštíví jeho rakovina. "Ahoj", povídá, "Jsem tvoje rakovina. Myslím, že by bylo dobré, kdybychom se navzájem trochu poznali. " Zní to sice jako špatný vtip, ale bohužel to žádná legrace není. Rakovina se nastěhuje do jeho domu, velmi krásného stavení nedaleko Nîmes. Stavení, ve kterém žije spi...

Muže navštíví jeho rakovina. "Ahoj", povídá, "Jsem tvoje rakovina. Myslím, že by bylo dobré, kdybychom se navzájem trochu poznali. " Zní to sice jako špatný vtip, ale bohužel to žádná legrace není. Rakovina se nastěhuje do jeho domu, velmi krásného stavení nedaleko Nîmes. Stavení, ve kterém žije spisovatel - spisovatel, který se rád napije. Sedm nebo osm lahví vína denně. Bílého, samozřejmě - je mnohem víc osvěžující než červené. Zničit tu věc. To první, co přijde člověku na mysl. Zničit tu hloupou rakovinu, bez ohledu na to, jak je přátelská. Shodit jí z nejbližší střechy.

Hrají: Jean Dujardin, Albert Dupontel, Anne Alvaro, Myriam Boyer, Christa Théret, Audrey Dana, Emile Berling

Režie: Bertrand Blier

IMDb  62 % Kinobox  70 %

Zvonění ledu online

Sledovat Zvonění ledu online můžeš na Canal Plus, Filmbox+, Kuki, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zvonění ledu online, zda je ke stažení a zda má Zvonění ledu dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 9. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 28. 6. 2022
Předplatné za 50 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 23. 9. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zvonění ledu recenze a hodnocení

Ve filmu Zvonění ledu hrají Jean Dujardin, Albert Dupontel, Anne Alvaro, Myriam Boyer, Christa Théret, Audrey Dana, Emile Berling.

Film Zvonění ledu režíruje Bertrand Blier.

Film Zvonění ledu má 87 minut.

Film Zvonění ledu můžete vidět na Canal Plus, Filmbox+, Kuki, Vodafone TV.

Film Zvonění ledu je online na Canal Plus, Filmbox+, Kuki, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.