FB pixel TP pixel
Zvony pana Mlácena
Zvony pana Mlácena

Zvony pana Mlácena

Zvony pana Mlácena
Česko | 1973 | Komedie | Situace

Mikrokomedie podle spisovatele J. Haška. Do blázince přivedou jistého pana Mlácena (J. Kemr), který chce prodat dva kostelní zvony. Nejprve je nabízí obchodníkům v hostinci. Tvrdí, že je dostal jako dědictví po svém strýci, ale neví, co by s nimi dělal. Nikdo je ale nechce koupit. Kvůli tomu se ocit...

Mikrokomedie podle spisovatele J. Haška. Do blázince přivedou jistého pana Mlácena (J. Kemr), který chce prodat dva kostelní zvony. Nejprve je nabízí obchodníkům v hostinci. Tvrdí, že je dostal jako dědictví po svém strýci, ale neví, co by s nimi dělal. Nikdo je ale nechce koupit. Kvůli tomu se ocitne nejprve na komisařství a nakonec ho posílají do blázince. Profesor (L. Kopřiva), který se domnívá, že pan Mlácen trpí jakousi fixní představou a je psychicky nemocný, mu slíbí, že jeho dva zvony odkoupí… Režisér Z. Podskalský zpracoval látku se staropražským dobovým šarmem, s hospůdkami a jejich štamgasty, pavlačemi a jejich správcovou, i místními potulnými zpěváky, a především se skvělými hereckými výkony.

Hrají: Josef Kemr, Vlastimil Brodský, Miroslav Homola, Jan Libíček, Luděk Kopřiva, Luba Skořepová, Josef Hlinomaz, Stella Zázvorková, Lubomír Lipský, Josef Bek, Jaroslav Moučka

Režie: Zdeněk Podskalský

IMDb  71 % Kinobox  72 %

Zvony pana Mlácena online

Sledovat Zvony pana Mlácena online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zvony pana Mlácena online, zda je ke stažení a zda má Zvony pana Mlácena dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 27. 9. 2020
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zvony pana Mlácena recenze a hodnocení

Ve filmu Zvony pana Mlácena hrají Josef Kemr, Vlastimil Brodský, Miroslav Homola, Jan Libíček, Luděk Kopřiva, Luba Skořepová, Josef Hlinomaz, Stella Zázvorková, Lubomír Lipský, Josef Bek, Jaroslav Moučka.

Film Zvony pana Mlácena režíruje Zdeněk Podskalský.

Film Zvony pana Mlácena můžete vidět na iVysílání.

Film Zvony pana Mlácena je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.