FB pixel
Carl Lumbly filmy

Carl Lumbly


Datum narození:14. 8. 1951
Věk70 let
ZnameníLev
Místo narození: Minneapolis, Minnesota, USA

74

Miles Davis: Birth of the Cool

Miles Davis: Birth of the Cool (2020)

Poznejte život legendárního jazzmana a skladatele Milese Davise v unikátním dokumentu.
Online na Netflix (titulky)


77

Doktor Spánek od Stephena Kinga

Doctor Sleep (2019)

Traumatizovaný a alkoholem zmožený Dan Torrance potká Abru, dítě, které má schopnost osvítit. Dan musí udělat vše pro to, aby Abru ochránil před kultem, který s...
Online na Google Play (titulky) (dabing), HBO (titulky) (dabing), iTunes (titulky) (dabing), Rakuten (titulky) (dabing)


66

Lék na život

A Cure for Wellness (2017)

Snaživý zaměstnanec je vyslán do Švýcarska, aby zde vyzvedl šéfa společnosti z lázní. Jenže tyto lázně nejsou tak idylické, jak se zdají...
Online na Amazon Prime, Google Play, iTunes (titulky) (dabing), Rakuten


75

Liga spravedlivých: Zánik

Justice League: Doom (2012)

Liga spravedlivých sestává z nejlepších superhrdinů a ochránců lidstva. Pro Temného rytíře však zároveň představuje ty nejnebezpečnější lidi planety. Batman pro...
Online na Google Play (titulky), iTunes (titulky) (dabing), Rakuten (titulky)




Justice League Unlimited

Justice League Unlimited (2004)

Hrají: George Newbern, Kevin Conroy, Susan Eisenberg, Phil LaMarr, Michael Rosenbaum, Carl Lumbly, Maria Canals-Barrera
Není nikde online


65

Sounder

Sounder (2003)

Hrají: Carl Lumbly
Není nikde online


76

Alias

Alias (2001)

Hrají: Jennifer Garner, Michael Vartan, Ron Rifkin, Carl Lumbly, Victor Garber, Lena Olin, Kevin Weisman
Není nikde online


72

The Color of Friendship

The Color of Friendship (2000)

Hrají: Lindsey Haun, Shadia Simmons, Carl Lumbly, Penny Johnson, Melanie Nicholls-King, Anthony Burnett, Travis Kyle Davis
Není nikde online


64

Psychopat ze San Francisca

Pacific Heights (1990)

Milencům Patty a Drakeovi se podařilo splnit jejich velký sen. Společně si koupí na úvěr polorozpadlý viktoriánský dům v poklidné čtvrti Pacific Heights. Aby mo...
Není nikde online


63

The Bedroom Window

The Bedroom Window (1987)

Hrají: Steve Guttenberg, Elizabeth McGovern, Isabelle Huppert, Paul Shenar, Carl Lumbly, Wallace Shawn, Frederick Coffin
Není nikde online


64

Dobrodružství Buckaroo Banzai napříč osmou dimenzí

The Adventures of Buckaroo Banzai Across the 8th D... (1984)

Buckaroo Banzai, vědec, neurochirurg, tajný agent a rocková hvězda v jedné osobě, objeví zvláštní zařízení, které umožňuje cestování mezi dimenzemi. Vše by bylo...
Online na iTunes


57

Caveman

Caveman (1981)

Hrají: Ringo Starr, Dennis Quaid, Shelley Long, Jack Gilford, Barbara Bach, Carl Lumbly, John Matuszak
Není nikde online




Další herci a tvůrci

TOPlist TOPlist TOPlist