FB pixel

66

Psí poslání

A Dog's Purpose (2017)

Pohled do života psa, který během svého života zažije několik různých pánů. S každým z nich prožije úplně jiný a nový příběh.
Online na Aerovod (titulky), Google Play (dabing), iTunes (titulky) (dabing), Netflix


73

Láska na kari

The Hundred-Foot Journey (2014)

Madame Mallory, majitelka vyhlášené restaurace se třpytem Michelinských hvězd se nestačí divit, když se do jejího městečka přistěhuje indická rodina a otevře si...
Online na Aerovod, iTunes (titulky) (dabing), Kuki (dabing), My Prime, Netflix (titulky), Prima Videopůjčovna (dabing), Starmax, Vodafone TV (titulky) (dabing), Voyo (titulky) (dabing)


82

Hačikó - příběh psa

Hachi: A Dog's Tale (2009)

Tenhle mimořádný pes, jemuž přezdívají Hači, doprovází svého pána Parkera Wilsona (Richard Gere), univerzitního profesora, každé ráno na nádraží a odpoledne se ...
Online na Netflix


73

Čokoláda

Chocolat (2000)

Tajemná žena a její malá dcera se přistěhují do zapadlé francouzské vesnice. Začnou vařit báječnou čokoládu, čímž způsobí v ospalé komunitě obrovský poprask.
Online na Netflix (titulky)


52

Naše štěstí

Tva killar och en tjej (1983)

Tři umělci se potkají 17 let po studiích a začnou pracovat na kabaretním vystoupení. Pevné přátelství jim však začne komplikovat láska.
Online na Netflix (titulky)
Gyllene Tider

Gyllene Tider: Parkliv (1981)

Hudební dokument o švédské popové skupině na vrcholu slávy na začátku 80. let s rozhovory ze zákulisí a záznamy koncertů.
Online na Netflix (titulky)
Herci, herečky, režiséři, celebrity


Cache: TOPlist TOPlist TOPlist