Facebook pixel
Dark Universe

Dark Universe

1 film online (3 celkem)

Po úspěchu filmových vesmírů jako je například Marvel Cinematic Universe nebo DC Extended Universe buduje opět propojené filmy i studio Universal. Nepůjde o comicsy, ale o hororové filmy, které se budou věnovat nejznámějším hororovým postavám, na které mají ve studio Universal právo - Dracula, Mumie, Frankeinstenovo monstrum, Vlkodlak, Jekyll a Hyde či Neviditelný muž

Není to poprvé, co dochází k podobným prolnutím u takových monster, už po úspěchu svých klasických hororů z 30. let minulého století se Frankenstein nebo Dracula běžně potkávali, proti jednotlivým monstrům bojovalo postupně i hrdinné duo Abbot a Costello, které ve 40. a 50. letech minulého století bylo něco něco jako odlehčenější verze Indiana Jonese. Nápad propojit hororová monstra za posledních pár desítek let pronikl i do dalších filmů, například Záhrobní komando, Van Helsing, Liga výjimečných či Penny Dreadful.

Studio Universal však hodlá každé své postavě věnovat výpravný film a postupně je propojit. Pokus o tento vesmír začal již před třemi lety s novým Drákulou, ale ten neměl takový úspěch a zatím na něj další filmy nenavazují. Rozhodně se ale v Dark Universe objeví i jiná, v poslední době skoro neznámá monstra jako je Fantóm opery, Zvoník u Matky Boží nebo Netvor z Černé laguny. Jejich plán je následující:

Pro svůj filmový vesmír už má studio Universal zajištěnou účast následujících hvězd - Tom Cruise, Russell Crowe (Dr. Jekyll / pan Hyde), Johnny Depp (Neviditelný muž), Sofia Boutella (Mumie) a Javier Bardem (Frankensteinovo monstrum).

Dark Universe filmy


Dark Universe herci a herečkyDalší série
Doporučte film

Doporuč mi film

Stačí se zaregistrovat či přihlásit přímo ze sociálních sítí, a my na základě tvých preferencí a tvých hodnocení vybereme v jednu chvíli jen jeden film.

TOPlist TOPlist TOPlist