FB pixel

Veliká

Scenárista filmu Favoritka se z Británie 18. století přesunul do Ruska 18. století a přináší další rádoby historické drama, které v sobě však nezapře pořádnou špetku upuštěného humoru. Zatímco minisérie Kateřina Veliká (rovněž na HBO GO) se seriózně zaměřovala spíš na závěr života slavné carevny, tento desetidílný seriál sleduje imaginární příběh o jejím vzestupu na trůn skrz dohodnutý sňatek s carem Petrem (idiotem), otravnou církev, neschopnou armádu a odtažité dvořany. Příběh jako vystřižený ze současnosti, jen v historických kulisách. Hrají: Elle Fanning, Nicholas Hoult, Phoebe Fox, Adam Godley a Gwilym Lee.
Již dostupné na HBO GO

Bludné kruhy (1. řada)

Mark Ruffalo si v 6 hodinových dílech střihl dvojí roli jednovaječných dvojčat - bratrů, kteří mají kromě vzhledu společné i to, že se jim v životě pocit štěstí úspěšně vyhýbá. Další kousek do sbírky minisérií HBO, který tentokrát vzniká na motivy stejojmenného románu autora Wallyho Lamba, jež spatřil světlo světa před 22 lety. Hrají: Mark Ruffalo, Melissa Leo, Rosie O'Donnell, Archie Panjabi a Imogen Poots.
Nový díl online na HBO GO každé pondělí od 1.6.2020

Perry Mason

Právnická legenda Perry Mason je zpět v novém podání. Tentokrát vás ale místo nekonečného množství dílů či navazujících filmů čekají jen čtyři díly plné kriminálního dramatu. Podíváme se do Los Angeles na počátku 30. let minulého století, kdy se městu relativně daří odolávat jinde zuřící Velké hospodářské krizi. Právě zde Perry Mason zahájil svou hvězdnou kariéru a nachomýtl se k vyšetřování "případu desetiletí". Hrají: Matthew Rhys, Tatiana Maslany, John Lithgow, Chris Chalk a Juliet Rylance.
Nový díl online na HBO GO každé pondělí od 22.6.2020

Miliardy (5. řada)

Seriál Miliardy, jak už název napovídá, se točí především kolem peněz a způsobů, jak je nejen na burze co nejefektivněji (bez ohledu na legálnost) vydělat. Tuto kratochvíli nám zprostředkovává Bobby „Axe“ Axelrod, který se stejně chladným a logickým přístupem řídí nejen svůj fond, ale také osobní život, případně odstraňování nepohodlných konkurentů či neloajálních kolegů. Po jeho boku stojí na straně zákona Chuck Rhoades, sociopat, jehož žízeň po moci si nezadá s tou nejstaršího štamgasty v nyní stále zavřené hospůdce u vás na rohu. Kromě dobrodružné záliby v masochismu Chuck nabízí klasický repertoár ambiciózního politika – korupce, zastrašování, vydírání, lhaní, intrikování. Hrají: Damian Lewis, Paul Giamatti, Maggie Siff, Toby Leonard Moore, Malin Akerman a David Costabile.
Nový díl online na HBO GO každé pondělí od 22.6.2020

Stopaři

Na šest dílů plných dramatu míříme do JAR, což znamená, že se chtě nechtě musíme setkat s organizovaným zločinem, pašováním diamantů, agenty CIA, teroristickým spiknutím a podívat se do Kapského města. Seriálová minisérie vznikla na motivy knihy jihoafrického spisovatele Deona Meyera. Hrají: James Gracie, Rolanda Marais, Ed Stoppard, Sandi Schultz a Brendon Daniels
Nový díl online na HBO GO každou sobotu od 6.6.2020

Můžu tě zničit

Jak dokáže s po všech stránkách spokojeným a naplňujícím životem mladé Londýňanky zacloumat sexuální napadení, se snaží v třídilném dramatu ukázat scénáristka Michaela Coel, jež si ve svém dílku rovnou střihla i hlavní roli. Čeká ji nepříjemná cesta sebepoznání a přehodnocení všeho, co až doposud považovala za samozřejmé. Hrají: Michaela Coel, Weruche Opia, Paapa Essiedu, Aml Ameen a Adam James.
Nový online na HBO GO každé pondělí od 8.6.2020

Stargirl

DC Universe představuje další komiksový seriál, tentokrát na motivy stejnojmenného komiksu Geoffa Johnse z roku 1999. Vypravíme se do Nebrasky, kam se zrovna přestěhovala jistá Courtney Whitmore, která má v plánu vytvořit partu mladých hrdinů a natřít do starým známým padouchům, kteří svého času naklepali zadky Americkému Spolku spravedlnosti (JSA). Hrají: Brec Bassinger, Yvette Monreal, Anjelika Washington, Cameron Gellman a Trae Romano.
Nový díl online na HBO GO každé úterý od 2.6.2020

Zloba: Královna všeho zlého

Pět let po událostech úspěšného filmu Zloba - Královna černé magie přichází z dílny Disney pokračování pohádky o Šípkové růžence, v kterém bude čarodějnice se svou kmotřenkou Růženkou muset čelit jak stále neutuchající nenávisti mezi lidmi a magickými tvory, tak příchodu nových mocných hráčů na scénu. Hrají: Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer, Chiwetel Ejiofor a Sam Riley.
Online na HBO GO od 7.6.2020

Blíženec

Profesionální nájemný zabiják se pomalu chystá do zaslouženého důchodu a vydává se na poslední rutinní zakázku. Při ní se však dostane k informacím, které mu měly původně zůstat utajeny. Jeho zaměstnavatel se ho proto rozhodne zlikvidovat a využije k tomu tajného genetického projektu, v němž stvořil jeho o 30 let mladšího dvojníka. Jak si ostřílený zabiják poradí se svým mladším, rychlejším a odolnějším já, které zná všechny jeho fígle a chce ho zabít, přičemž se nezastaví před ničím? Hrají: Will Smith, Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen, Benedict Wong a Linda Emond.
Online na HBO GO od 14.6.2020

Zombieland: Rána jistoty

Kultovní zombie rubačka Zombieland se po desetileté přestávce vrací s pokračováním, v němž budou vzduchem opět létat ustřelené hlavy (i jiné části těla) hladových zombíků, prázdné patrony a nálož hlášek, gegů a uštěpačných poznámek plných černého humoru. Skvěle fungující čtveřice ústředních protagoistů zůstala, takže pokud jste viděli jedničku a dvojku ještě ne, povinně zasedněte. Hrají: Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Emma Stone, Abigail Breslin a Rosario Dawson.
Online na HBO GO od 28.6.2020

10 důvodů, proč si HBO zaplatit i v červnu  |  Tipy na film  |   |  12 líbí se

Tomáš Durčák

Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.


Komentáře k článku 10 důvodů, proč si HBO zaplatit i v červnu

Pro přídávání komentářů se přihlas nebo registruj na Filmtoro.

Další články jako 10 důvodů, proč si HBO zaplatit i v červnu

Tipy na film  |  před 3 hodinami

10 nejlepších filmů, které nás čekají na HBO do konce ledna

Podobně jako Netflix, i HBO chystá do konce ledna uvést ještě několik filmů, které nám pomohou překlenou mrazivé zimní večery. Ostatně co také dělat jiného ve státě, kde je vše zavřené a ulice jsou plné leda námrazy. Toto je 10 filmů, na které se rozhodně těšíme. číst více

Tipy na film  |  včera 10:00  |  2

14 nejzajímavějších filmů a seriálů na Netflixu do konce ledna

První měsíc roku 2021 se přehoupl do své druhé poloviny, fanoušci streamingu ale nemusí smutnit. Do konce měsíce nás totiž čeká celá řada zajímavých přírůstků na Netflixu, kterými se určitě zabavíme. Čekají nás české filmy, zahraniční sci-fi a samozřejmě i původní novinky Netflixu. číst více

Tipy na film  |  před 2 dny  |  22

8 nejlepších sci-fi seriálů na Netflixu, o kterých se nemluví a je to škoda

Když se řekne sci-fi a Netflix, každému vyskočí v paměti Stranger Things a někomu možná i Ztraceni ve vesmíru nebo Ledová archa. Netflix ale přidává i řadu jiných sci-fi seriálů, které si zaslouží pozornost, protože vůbec nejsou špatné. Pojďme se na ně dnes podívat. číst více

Tipy na film  |  před 4 dny  |  43

10 žhavých novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Zdá se, že poněkud chudší týdny na filmové a seriálové novinky pomalu končí a streamovací služby se probouzí k pořádnému plnění svých katalogů. Jen o tomto víkendu si velké novinky přichystali Netflix, HBO i Amazon, který uvádí chválené drama One Night in Miami. A konečně je dostupná i nová Mulan. číst více

Tipy na film  |  před 7 dny  |  3

Nejlepší seriály roku 2020 podle redakce Filmtoro

Jeden z nejbizarnějších roků máme konečně za sebou, z pohledu seriálového se však jednalo víceméně o rok velice klasický, když nám nabídl celou řadu rozličných seriálů, u nichž byla radost trávit/marnit čas. Které kousky zaujaly naši redakci nejvíc? Na to jsme se zeptali samotných redaktorů. číst více

TOPlist TOPlist TOPlist