FB pixel TP pixel
Nejlepší romance posledních let dorazila na HBO. Připravte si extra balík kapesníků © Aerofilms

Nejlepší romance posledních let dorazila na HBO. Připravte si extra balík kapesníků

Na HBO Max se objevil jeden z nejchytřejších a nejvtipnějších romantických filmů posledních let! Nečekejte však lacinou taškařici, Joachim Trier totiž tne do živého.

21. 11. 2022 16:20 | Tipy na film

Julie je třicetiletá žena, která má zdánlivě vše, co si člověk jako ona může přát. Milujícího staršího přítele, vzkvétající vztah, krásný byt v centru Osla… přesto však má dojem, že zde něco nehraje a v životě jí něco chybí. Alespoň do té doby než potká stejně tápajícího Eivinda, který ji přiměje ptát se po tom, co doopravdy chce a stát se tak skrz své touhy možná i tím Nejhorším člověkem na světě.

Je až s podivem, že dva padesátiletí muži a dlouhodobí spolupracovníci - Joachim Trier a Eskil Vogt - dokázali natočit natolik životem bující a aktuální romanci, kterou jen tak nevyženete z hlavy. Nejhorší člověk na světě si bere to nejlepší z osvědčených hollywoodských romantik, všechny jejich klišé přetavuje v dilemata mileniálů a ukazuje, že pomyslným šťastným koncem možná vše teprve začíná. A ať už budete tým Julie v podání okouzlující Renate Reinsve nebo tým Aksel, zaručujeme, že si budeme mít dlouho o čem povídat. Film je aktuálně dostupný na HBO Max, takže pokud máte předplatné, rozhodně byste ho neměli vynechat. Již dříve se snímek objevil i na O2TV, KVIFF.TV, Aerovodu či DaFilms.cz.

Beata Mrazíková
Filmový vkus má pokřivený aktivním pohybem ve filmovém průmyslu, radost tak navzdory špatným marketingovým kampaním a hrozně nasazeným postsynchronům přináší především nekonečný přival reality shows a festivalové lahůdky. Kdyby se ztratily peníze ze světa, stále jí můžete platit v arašídových košíčcích a batátových hranolkách.
10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
18.11.2022 16:00:00 | Tipy na film

Fantasy, sci-fi i pořádné napínáky. To všechno je součástí nabídky nadcházejícího víkendu ze strany největších streamovacích služeb. Nejpestřejší nabídku má však jednoznačně Netflix.

10 skvělých seriálových thrillerů (nejen) na Netflixu, které musíte okamžitě vidět
10 skvělých seriálových thrillerů (nejen) na Netflixu, které musíte okamžitě vidět
15.11.2022 15:50:00 | Tipy na film

Sychravé počasí vybízí k pořádné dávce domácího napětí. Pokud si nejste jistí, čemu byste měli věnovat svou pozornost, máme pro vás hned několik tipů, ze kterých si určitě vyberete.

10 skvělých filmů, které jsou nově dostupné na HBO
10 skvělých filmů, které jsou nově dostupné na HBO
14.11.2022 19:00:00 | Tipy na film

HBO v poslední době nedoplňovalo do nabídky jen své původní tituly, ale i řadu licencovaných projektů. Nechybí mezi nimi ani kultovní akčňáky a další chválené filmy. Přinášíme vám přehled deseti nejzajímavějších, které byste neměli minout.

10 největších listopadových novinek, které musíte vidět na Netflixu
10 největších listopadových novinek, které musíte vidět na Netflixu
13.11.2022 11:30:00 | Tipy na film

Prodlužující listopadové noci se nám pokusí Netflix zpříjemnit bohatou nabídkou nových titulů. Vedle nedočkavě očekávaných pokračování oblíbených filmů a seriálů budou mít premiéru tituly, které potěší jak fanoušky mysteriózních sci-fi či opulentních trikových fantasy, tak i milovníky psychologických dramat.