FB pixel TP pixel
Nový Star Wars film natočí tvůrci Hry o trůny David Benioff a D. B. Weiss © TMDB

Nový Star Wars film natočí tvůrci Hry o trůny David Benioff a D. B. Weiss

Výkonný ředitel Disney Bob Iger oficiálně potvrdil, že nový film ze světa Star Wars, který přijde do kin v roce 2022, připraví tvůrci legendárního fantasy seriálu Hry o trůny David Benioff a D. B. Weiss.

Filmové novinky

Před nadcházejícími Vánocemi bude devátou epizodou s názvem Vzestup Skywalkera definitivně uzavřena sága tohoto rodu, kterému je dohromady věnováno devět filmů. Fanoušci ale nemusí smutnit, po tříleté pauze se svět Star Wars na plátna kin opět vrátí a znovu to bude trilogie. Prvního dílu, který vstoupí do kin 16. prosince v roce 2022, se zhostí proslavení tvůrci fantasy hitu Hra o trůny David Benioff a D. B. Weiss. Potvrdily se tak zprávy, podle kterých s Lucasfilmem na nových dvou Star Wars trilogiích separátně spolupracují právě tito tvůrci a Rian Johnson, tvůrce osmé epizody Star Wars: Poslední z Jediů. Zbývající dva filmy budou následovat s tradiční dvouletou prodlevou, premiéru budou mít 20. prosince 2024 a 18. prosince 2026. Iniciační film ještě nedostal jméno, stejně tak se ještě neví, kdo bude pracovat na dalších dílech.

Nový Star Wars film natočí tvůrci Hry o trůny David Benioff a D. B. Weiss © TMDB

Iger k potvrzení jmen tvůrců ještě dodal, že dle všech zúčastněných jsou tři roky dostatečně dlouhá doba nejen ke krátkému odpočinku a restartu, ale i k přípravě dalšího filmu. Iger navíc nedočkavce nalákal a připomněl jim, že se blíží příchod dvou hraných Star Wars seriálů: Mandalorian a série Cassiana Andora s Diegem Lunou, které budou ke zhlédnutí na připravovaném streamovacím kanále Disney+. Navíc tajemně naznačil, že bychom se mohli dočkat i třetího hraného seriálu před příchodem filmu Beniofa a Weisse.

 253 zobrazení   63 se líbí
Herec z Hry o trůny tvrdí, že G.R.R. Martin již dokončil 6. a 7. knihu
Herec z Hry o trůny tvrdí, že G.R.R. Martin již dokončil 6. a 7. knihu
14.05.2019 12:00:00 | Filmové novinky

Seriál Hra o trůny odvysílá svůj poslední díl už za týden, ale je možné, že fanoušky krátce poté čeká ještě jedno obrovské překvapení. Jeden z herců seriálu totiž tvrdí, že George R.R. Martin již 6. a 7. knihu napsal a po domluvě s HBO nyní čeká s vydáním na konec seriálu.

Komedie Unbreakable Kimmy Schmidt dostane interaktivní speciál
Komedie Unbreakable Kimmy Schmidt dostane interaktivní speciál
14.05.2019 10:00:00 | Filmové novinky

Tři měsíce po odvysílání čtvrté řady seriálu Unbreakable Kimmy Schmidt, který oblíbenou bláznivou komedii uzavřel, potěšil fanoušky Netflix potvrzením speciálního interaktivního dílu.

Skvostné Wall Street drama Miliardy se dočká 5. řady
Skvostné Wall Street drama Miliardy se dočká 5. řady
14.05.2019 | Filmové novinky

Axe ještě stále pomocí své moci a kapitálu likviduje zrádce a nepohodlné osoby ve 4. řadě, ale Showtime již oznámilo, že 5. řada Miliard (Billions) rozhodně bude. Může za to zřejmě slušný ohlas ze strany diváků i kritiků, který aktuální řada sklidila.

5. díl Hry o trůny pálí zbytky konzistence a dělá z Dany Nočního krále
5. díl Hry o trůny pálí zbytky konzistence a dělá z Dany Nočního krále
13.05.2019 16:00:00 | Filmové novinky

Buď se David Benioff a D. B. Weiss zbláznili, nebo je za rohem čeká tak lukrativní job, že se rozhodli hodit veškeré starosti okolo Hry o trůny za hlavu a co nejrychleji seriál ukončit bez ohledu na dosavadní vývoj postav a vlastně bez ohledu na cokoliv, co kdysi dělalo Hru o trůny Hrou o trůny.