FB pixel TP pixel
RECENZE: Netflixovskou antologii Love, Death & Robots prostě musíte vidět © TMDB

RECENZE: Netflixovskou antologii Love, Death & Robots prostě musíte vidět

Režiséři David Fincher (Klub rváčů) a Tim Miller (Deapool) dali dohromady tým tvůrců, který stvořil unikátní futuristický seriál, jehož individuální epizody vám vezmou dech.

Video

Že jsou animované pořady pouze pro děti? Z tohohle dogmatu vás novinka z producentské dílny Davida Finchera a Tima Millera rychle vytrhne. Naservíruje vám totiž místy nesmírně brutální a nesmlouvavou vizi futuristických sci-fi příběhů, z nichž některé již nyní patří do zlatého fondu žánru. Unikátní animace, suverénní vyprávění a hlavně od sebe jasně odlišené epizody, které si můžete pouštět dle libosti, to jsou hlavní silné stránky netflixovské show, která je trochu nespravedlivě na okraji diváckého zájmu. Více vám už poví Jakub Neumann alias Toren v novém videu, které - pokud se vám líbí - můžete odměnit nějakým tím likem, případně odběrem našeho YouTube kanálu a samozřejmě budeme i rádi za sdílení. Pro sebe to ostatně neděláme.

 285 zobrazení   31 se líbí
RECENZE: Satanistická chuťovka Chilling Adventures of Sabrina
RECENZE: Satanistická chuťovka Chilling Adventures of Sabrina
27.05.2019 | Video

Vzpomínáte na čarodějnici Sabrinu z 90. let? Tak na ni rychle zapomeňte. Nová reinkarnace Sabriny je totiž temná, krvavá a čerty prolezlá jízda, která uspokojí hlavně fanoušky obdobně zpracované série Riverdale. Více v exkluzivní recenzi Filmtoro od Jakuba Neumanna aka Toren CZ!

RECENZE: Sandra Bullock prchá před monstry v megahitu Bird Box
RECENZE: Sandra Bullock prchá před monstry v megahitu Bird Box
24.05.2019 15:00:00 | Video

Thriller Bird Box se stal koncem minulého roku nečekaným netflixovským megahitem, který na několik týdnů doslova převálcoval internet. Stojí ale opravdu za váš čas?

RECENZE: Přírodopisná encyklopedie plná emocí, to je série Our Planet
RECENZE: Přírodopisná encyklopedie plná emocí, to je série Our Planet
22.05.2019 12:00:00 | Video

Legendární David Attenborough je zpět a spolu s ním i další dávka dobrodružství naší nádherné modré planety. Připravte si kapesníčky, protože čirou nádheru pastvin, moří a lesů častokrát nahrazují scény, jež vás dojmou k pláči.

RECENZE: The Wandering Earth
RECENZE: The Wandering Earth
22.05.2019 | Video