Největší streamovací služba světa musí neustále přidávat filmové a seriálové novinky, aby si udržela své předplatitele. Netflix to moc dobře ví, a tak od začátku února spustí další příval novinek. Chybět nebudou ani hity konkurence.
První velké novinky dorazí na zlomu měsíce ledna. Netflix totiž 30. ledna uvede druhou řadu akčně-komediálního seriálu Rekrut, druhou řadu seriálu Mo, který si zamiloval Steven Spielberg, dorazí také 4. řada kovbojského hitu Yellowstone od konkurenčního Paramountu. Zajímavě vypadá i polské drama V kotli o fotbalových hooligans. To dorazí už 29. ledna.
Od 1. února se můžeme těšit na další novinky. Z akčního žánru se objeví hitovka Equalizer 3: Poslední kapitola s Denzelem Washingtonem, z dojemných luhů zase drama To jsem já, Margaret!. 5. února si Netflix přivlastní jeden ze starších titulů z katalogu HBO, uvede totiž gastro-dokumentární seriál Spolu a Hladoví s Lukášem Hejlíkem. Ve stejný den Netflix uvede také novou komedii Jakoby těhotná s Amy Schumer nebo novinku Bear Grylls na lovu celebrit. O den později dorazí očekávané krimi drama Jablečný ocet s Kaitlyn Dever o podvodu s rakovinou a zajímavě vypadající německá sci-fi Cassandra o robotické chůvě, která se vymkne kontrole. 7. února dorazí již 4. řada kriminálky Entrevías.
Už 9. února se na Netflixu rozšíří série Mission Impossible. Ke stávajícím šesti filmům dorazí i Mission: Impossible - Odplata. 11. února navíc přibude i závodnické Gran Turismo. 12. února se na Netflix chystá nejnovější film Jana Hřebejka Výjimečný stav s Ondrou Vetchým a 19. února dorazí i další oběť ekonomické čistky HBO, špionážní drama Bez vědomí.
Zdroj: Netflix
⏰ 24. 1. 2025 🧑💼 Petr Semecký 🩶 48 📰 Filmové novinky
Nech si každý pátek podvečer zdarma doručit do svého inboxu náš nový newsletter s filmovými tipy, trailery či novinkami. Jdu na to!
Další: Novinky · České · Tipy · Data · Kvízy · Trailery · Rozhovory · Vše