FB pixel TP pixel
Nejžádanější seriál HBO je konečně online. Řadu fanoušků ale zklame © CW

Nejžádanější seriál HBO je konečně online. Řadu fanoušků ale zklame

Streamovací služba HBO Max sice už při svém březnovém startu slibovala mnohé televizními diváky milované seriály, více než čtvrtletní čekání ale čekal málokdo. Na druhou stranu, kdo si počkal, ten se nakonec přece jen dočkal. I když příchod Upířích deníků rozhodně není bez chyb.

1. 7. 2022 12:45 | Tipy na film

Když 8. března startovala služba HBO Max, mezi nejočekávanější seriály bez diskuze patřily hojně promované Upíří deníky a Lovci duchů. Druhého jmenovaného titulu jsme se doposud nedočkali, ten první ale po téměř 4 měsících od poutacích příspěvků na sociálních sítích na HBO Max skutečně přistál. Nebylo by to ale HBO, aby fanoušky v něčem nezklamalo.

Prvotní zklamání čeká ty, kteří by si chtěli dát několikadenní bingewatching a Upíří deníky nakoukávali skutečně od první do poslední epizody. Upířím deníkům totiž na HBO aktuálně chybí poslední dvě řady, když je v nabídce aktuálně pouze 6 řad. Další zklamání je pak spojené s lokalizací, protože HBO nemá kousavou romantiku s Ninou Dobrev a Ianem Somerhalderem dostupnou i s dabingem, ale pouze s českými titulky. Uvidíme, zda v následujících dnech i týdnech chybějící epizody či dabing dorazí. Upíří deníky se každopádně přidávají ke klasikám jako Smallville, Hranice nemožného, Mentalista, Super drbna či O.C., které jsou již v nabídce HBO dostupné.

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
10 skvělých filmů, které musíte vidět na festivalu v Karlových Varech
10 skvělých filmů, které musíte vidět na festivalu v Karlových Varech
01.07.2022 11:30:00 | Tipy na film

Karlovarský festival, který se po třech letech vrací ke svému původnímu červencovému termínu, klepe na dveře a vyznat se ve smršti festivalových filmů může být docela obtížné. Vybrali jsme pro vás desítku snímků, se kterými ale těžko šlápnete vedle.

10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
01.07.2022 11:00:00 | Tipy na film

Zatímco zřejmě každý bude o prvním červencovém víkendu sledovat závěr 4. řady Stranger Things, anebo se vydá do Karlových Varů, i další streamovací služby budou tvrdě bojovat o diváky. A co říct mají rozhodně i HBO, Amazon nebo Disney.

15 nejlepších sci-fi seriálů právě teď na Disney Plus
15 nejlepších sci-fi seriálů právě teď na Disney Plus
30.06.2022 18:00:00 | Tipy na film

Sci-fi seriálů na Disney Plus je samozřejmě celá řada a mohli bychom do nich zařadit mimo jiné i seriály od Marvelu. Těmi se ale dnes zabývat nebudeme. Spíše se podíváme na seriály z vědecko-fantastického žánru zaměřené na dospělejší publikum.

10 nejlepších filmů, které brzy zmizí z HBO
10 nejlepších filmů, které brzy zmizí z HBO
29.06.2022 17:25:00 | Tipy na film

Stejně jako Netflix, i HBO čas od času přichází o filmy, jejichž licence si zakupuje od hollywoodských studií, případně dalších vlastníků práv. Výjimkou není konec června, kdy ze služby zmizí hned několik povedených snímků, které byste ještě mohli dohnat.