FB pixel TP pixel
Ukrajinský prezident Zelenskyj si zahrál v jednom z nejlepších filmů všech dob © StudioCanal

Ukrajinský prezident Zelenskyj si zahrál v jednom z nejlepších filmů všech dob

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj aktuálně brání svou vlast před ruskou invazí. Ještě před nástupem do funkce ale řádil jako jedna z nejroztomilejších postaviček světa.

1. 3. 2022 13:30 | Filmové novinky

Zelenskyj je prezidentem Ukrajiny od května 2019, do té doby se živil jako komik. Objevil se například v seriálu Služebník lidu, ve kterém si zahrál učitele, který se shodou náhod stane prezidentem. Ještě před startem prezidentské kampaně byl seriál ukončen. Zelenskyj se ale nebál ani dabingu, kde svým hlasem pomohl dostat k dětskému publiku milovaného medvídka Paddingtona i s jeho ikonickou zálibou v sendvičích s pomerančovou marmeládou.

Tehdy budoucí prezident okupované země Paddingtona ztvárnil v obou jeho celovečerních příbězích, přičemž především druhý díl je mnohými považovaný za jeden z nejlepších filmů všech dob a aktuálně je v žebříčku serveru Rotten Tomatoes na 93. místě. V roce 2021 se Paddington 2 dokonce stal nejlépe hodnoceným filmem na této platformě. V přiloženém videu se můžete na Zelenského komediální výkon podívat.

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Fantastická zvířata 3 v traileru ukazují epický boj Brumbála a Grindelwalda
Fantastická zvířata 3 v traileru ukazují epický boj Brumbála a Grindelwalda
28.02.2022 17:00:00 | Filmové novinky

Gellert Grindelwald změnil vizáž a chystá se napadnout nekouzelnický svět. Proti je ale mladý Brumbál v nejlepších letech, který hodlá genocidu mudlů zastavit. A to tak moc, že dokonce neváhá nekouzelníka vyzbrojit hůlkou.

Drsný upíří hrdina Marvelu v traileru strhne akcí i temnotou. Venoma zapírá
Drsný upíří hrdina Marvelu v traileru strhne akcí i temnotou. Venoma zapírá
28.02.2022 16:30:00 | Filmové novinky

Nová marvelovka Morbius sice oficiálně nespadá do Marvel Cinematic Universe, rozhodně by však měla obsahovat napojení na Spider-Mana a Venoma.

Na Netflix dorazil nejbizarnější film posledních let
Na Netflix dorazil nejbizarnější film posledních let
28.02.2022 15:00:00 | Filmové novinky

Fanoušci filmových bizarností se mohou radost. Na Netflix totiž dnešním dnem dorazil jeden z nejvysmívanějších snímků posledních několika let.

Velké finále nejlepšího krimi seriálu Netflixu má trailer a datum premiéry
Velké finále nejlepšího krimi seriálu Netflixu má trailer a datum premiéry
28.02.2022 13:00:00 | Filmové novinky

Netflix v nové upoutávce konečně oznamuje datum premiéry posledních sedmi dílů ceněného kriminálního thrilleru Ozark. Jak se završí osudy rodiny Byrdových?