FB pixel TP pixel
The Ten Commandments
The Ten Commandments

10 přikázání

The Ten Commandments
USA | 2007 | Animované filmy | Biblické | 88 minut

NEJSLAVNĚJŠÍ PŘÍBĚH O MOJŽÍŠOVI, PRINCI EGYPTSKÉM. Půvabné animované zpracování nejkrásnějšího biblického příběhu. Poutavé vyprávění historických událostí pro malé diváky. Legenda o muží, který byl vybrán Bohem, aby osvobodil židovský národ. Vyvoleným pro tento úkol se stává Mojžíš. Muž, který se na...

NEJSLAVNĚJŠÍ PŘÍBĚH O MOJŽÍŠOVI, PRINCI EGYPTSKÉM. Půvabné animované zpracování nejkrásnějšího biblického příběhu. Poutavé vyprávění historických událostí pro malé diváky. Legenda o muží, který byl vybrán Bohem, aby osvobodil židovský národ. Vyvoleným pro tento úkol se stává Mojžíš. Muž, který se narodil chudý, ale svůj život strávil v nádherném paláci jako egyptský princ. Projděte s ním Rudé moře, vystupte na horu Sinaj a najděte pro lid novou zaslíbenou zemi... Slavný příběh, který patří ke všeobecným znalostem kulturní historie.

IMDb  29 %

10 přikázání online

Sledovat 10 přikázání online můžeš na Prima Videopůjčovna. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film 10 přikázání online, zda je ke stažení a zda má 10 přikázání dabing nebo titulky.

Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 20. 3. 2021
Cena nezjištěna

10 přikázání obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu 10 přikázání, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu 10 přikázání postavy.

10 přikázání recenze a hodnocení

Ve filmu 10 přikázání hrají Ben Kingsley, Christian Slater, Elliott Gould, Alfred Molina.

Film 10 přikázání režíruje John Stronach, Bill Boyce.

Film 10 přikázání má 88 minut.

Film 10 přikázání můžete vidět na Prima Videopůjčovna.

Film 10 přikázání je online na Prima Videopůjčovna, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.