FB pixel TP pixel
3000 Nights
3000 Nights

3000 nocí

3000 Nights
Palestina | 2015 | Drama | Vězení | 103 minut

Mladá, čerstvě vdaná palestinská učitelka Layal je po svém falešném obvinění zatčena a odsouzena k osmi letům vězení. Je převezena do izraelské ženské věznice s vysokou ostrahou, kde pozná děsivý svět, v němž jsou palestinské politické vězenkyně zavřeny společně s těžkými kriminálnicemi. Když zjistí...

Mladá, čerstvě vdaná palestinská učitelka Layal je po svém falešném obvinění zatčena a odsouzena k osmi letům vězení. Je převezena do izraelské ženské věznice s vysokou ostrahou, kde pozná děsivý svět, v němž jsou palestinské politické vězenkyně zavřeny společně s těžkými kriminálnicemi. Když zjistí, že je těhotná, ředitel věznice ji nutí k potratu a špehování palestinských trestankyň. Houževnatá Layal, stále ještě spoutaná v řetězech, však porodí chlapečka. Díky neúnavné snaze vychovat syna za mřížemi a svým vztahům s ostatními spoluvězenkyněmi se jí nakonec podaří najít naději a smysl života. Vězeňské podmínky se však zhoršují a palestinské trestankyně se rozhodnou stávkovat. Ředitel věznice ji varuje před účastí ve vzpouře a vyhrožuje, že jí vezme syna. V okamžiku pravdy je Layal nucena učinit rozhodnutí, které jí navždy změní život.

Hrají: Rakeen Saad, Karim Saleh, Maisa Abd Elhadi, Alicia Sánchez, Raida Adon, Yussuf Abu-Warda, George Khleifi

Režie: Mai Masri

IMDb  70 % Kinobox  67 %

3000 nocí online

Sledovat 3000 nocí online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film 3000 nocí online, zda je ke stažení a zda má 3000 nocí dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 14. 10. 2021
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Nezobrazuje se vám titul na Netflixu? Přepněte si na anglický profil.
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

3000 nocí novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu 3000 nocí, které najdeš na našem webu.

3000 nocí recenze a hodnocení

Ve filmu 3000 nocí hrají Rakeen Saad, Karim Saleh, Maisa Abd Elhadi, Alicia Sánchez, Raida Adon, Yussuf Abu-Warda, George Khleifi.

Film 3000 nocí režíruje Mai Masri.

Film 3000 nocí má 103 minut.

Film 3000 nocí můžete vidět na Netflix.

Film 3000 nocí je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.