FB pixel TP pixel
Frantic

48 hodin v Paříži

Frantic
USA | 1988 | Akční filmy | 120 minut

Americký kardiolog Richard Walker si po příjezdu do milované Paříže zpívá ve sprše hotelového pokoje, když ze sebe smývá rozčarování nad zpožděním svého leteckého spoje. Po chvíli zjišťuje, že jeho manželka Sondra zmizela. Vydává se ji hledat a naráží na jazykové překážky, rozdílnou mentalitu, apati...

Americký kardiolog Richard Walker si po příjezdu do milované Paříže zpívá ve sprše hotelového pokoje, když ze sebe smývá rozčarování nad zpožděním svého leteckého spoje. Po chvíli zjišťuje, že jeho manželka Sondra zmizela. Vydává se ji hledat a naráží na jazykové překážky, rozdílnou mentalitu, apatické policisty a zapřené byrokraty. Sondra byla unesena a Walker, posedlý touhou po jejím nalezení, nachází jediného spojence - moderní osamělou dívku, která zná místní poměry...

IMDb  69 %

48 hodin v Paříži online

Sledovat 48 hodin v Paříži online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film 48 hodin v Paříži online, zda je ke stažení a zda má 48 hodin v Paříži dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 30. 9. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 129 Kč (i HD)

48 hodin v Paříži obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu 48 hodin v Paříži, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu 48 hodin v Paříži postavy.

Harrison Ford
Harrison Ford
Dr. Richard Walker
Betty Buckley
Betty Buckley
Sondra Walker
John Mahoney
John Mahoney
Williams
Yorgo Voyagis
Yorgo Voyagis
Kidnapper
Djiby Soumare
Djiby Soumare
Taxi Driver

48 hodin v Paříži novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu 48 hodin v Paříži, které najdeš na našem webu.

Odešel Pan skladatel. Připomeňte si dílo zesnulého Ennia Morriconeho
Odešel Pan skladatel. Připomeňte si dílo zesnulého Ennia Morriconeho
06.07.2020 13:00:00 | Filmové novinky

Ve věku 91 let odešel dost možná nejlepší skladatel všech dob - Ennio Morricone. Skladatel, který svůj život zasvětil tvorbě hudby pro filmy a televizi, měl na sklonku života za sebou stovky projektů a přesto dokázal do každého z nich vtisknout svou nekonečnou originalitu.

48 hodin v Paříži recenze a hodnocení

Ve filmu 48 hodin v Paříži hrají Harrison Ford, Emmanuelle Seigner, Betty Buckley, John Mahoney, Jimmie Ray Weeks, Yorgo Voyagis, David Huddleston.

Film 48 hodin v Paříži režíruje Roman Polanski.

Film 48 hodin v Paříži má 120 minut.

Film 48 hodin v Paříži můžete vidět na iTunes.

Film 48 hodin v Paříži je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.