FB pixel TP pixel
Lost Girls
Lost Girls

Ztracené dívky

Lost Girls
USA | 2020 | Thrillery | Zmizení | 95 minut

V příběhu inspirovaném skutečnými událostmi se matka vydává pátrat po své dceři kvůli nečinnosti policie. Pátrání ji zavede k případu zavražděných prostitutek.

Hrají: Amy Ryan, Thomasin McKenzie, Lola Kirke, Gabriel Byrne, Oona Laurence, Dean Winters, Molly Brown

Režie: Liz Garbus

IMDb  62 % Kinobox  56 %

Ztracené dívky online

Sledovat Ztracené dívky online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ztracené dívky online, zda je ke stažení a zda má Ztracené dívky dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 13. 3. 2020
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ztracené dívky novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Ztracené dívky, které najdeš na našem webu.

Známe největší propadáky Netflixu v roce 2020. Měli byste je vidět?
Známe největší propadáky Netflixu v roce 2020. Měli byste je vidět?
23.12.2020 | Tipy na film

Mohlo by se zdát, že Netflixu vyjde sázka na všechno, na co sáhne. Nenechte se ale opít rohlíkem, i věhlasný Netflix umí vsadit na filmy, které se žádným velkým hitem nestanou. Dnes se podíváme na tituly, které si přály být bezpochyby úspěšnější, ale ani ve světě streamingu nikoho moc nezajímají.

Nabarvené ptáče, poslední Rambo a další hity, které musíte vidět o víkendu
Nabarvené ptáče, poslední Rambo a další hity, které musíte vidět o víkendu
13.03.2020 15:00:00 | Tipy na film

O víkendu se pomějí především milovníci festivalovek. Konečně jsme se online dočkali Portrétu dívky v plamenech či Nabarveného ptáčete oceněného Českým lvem. Ale fanoušci popcornu se také dočkají. Vrací ze nemrtví z Království zombií a mexický drogový kartel dává do latě starý dobrý John Rambo.

10 důvodů, proč si Netflix zaplatit i v březnu
10 důvodů, proč si Netflix zaplatit i v březnu
02.03.2020 12:00:00 | Tipy na film

Březnová nabídka Netflixu opět praská ve švech. Kromě nových filmů z jeho produkce (Spravedlnost podle Spensera, Ztracené dívky) dorazí i staré známé seriály (Castlevania, Kingdom, Ozark), dokument manželů Obamových nebo kultovní klasiky jako Warriors či Mijazakiho oscarová Cesta do fantazie.

Nejočekávanější originální filmy od Netflixu v roce 2020
Nejočekávanější originální filmy od Netflixu v roce 2020
29.01.2020 14:00:00 | Tipy na film

Netflix nám letos nadělí obrovské množství svých originálních celovečerních filmů. Na každém z nich se podílí přední herecké i režijní hvězdy a v jednom případě se dokonce dočkáme i sequelu jednoho z největších hitů v rámci Netflix Originals.

Ztracené dívky recenze a hodnocení

Monika Zavřelová
Monika Zavřelová iDnes
31.03.2020

Podle skutečné události. Tři slova, která filmovým i seriálovým příběhům dodávají na atraktivitě a v divácích budí zvědavost. Obzvlášť pokud jde o zločin. V případě nového filmu Ztracené dívky, který v březnu uvedl Netflix, dokonce o zločin nevyjasněný....   Celá recenze

 60 %
Spooner
Spooner Moviezone
25.03.2020

Mari Gilbert se ztratila dcera. Kvůli tomu, že se živila jako prostitutka, se ovšem policie do pátrání moc nemá. Tedy do chvíle, než nedaleko nenajdou těla čtyř dívek. Pokus o silnou kriminálku a tísnivý příběh o ztrátě se kvůli nevýrazné režii změnil v šedivý průměr, který se snaží zachránit aspoň ......   Celá recenze

 50 %
Eva Müllerová
Eva Müllerová CervenyKoberec
16.03.2020

Přestože tento případ nebyl příliš medializovaný a většina lidí mimo Spojené státy o něm netuší (na rozdíl od mohutně medializovaného a také o moc lépe filmařsky zvládnutého Zodiaca), příběh měl i zajímavou dohru. Ta se však ani zmínkou do filmu nedostala. Hlavní hrdinka snímku Mari Gilbert totiž ze......   Celá recenze

 50 %

Ve filmu Ztracené dívky hrají Amy Ryan, Thomasin McKenzie, Lola Kirke, Gabriel Byrne, Oona Laurence, Dean Winters, Molly Brown.

Film Ztracené dívky režíruje Liz Garbus.

Film Ztracené dívky má 95 minut.

Film Ztracené dívky můžete vidět na Netflix.

Film Ztracené dívky je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.