FB pixel TP pixel
5 Days of War
5 Days of War

5 Days of War

5 Days of War
USA | 2011 | Akční filmy | 113 minut

Na Kavkazu zuří válka mezi Ruskem a Gruzií. Do této válečné oblasti přijíždí americký novinář a jeho kameraman, aby zdokumentovali situaci pro svoji televizi. K ruce mají místního člověka, který jim má dělat průvodce a tlumočníka. Když se všichni tři dostanou do křížové palby, přestane jim jít o rep...

Na Kavkazu zuří válka mezi Ruskem a Gruzií. Do této válečné oblasti přijíždí americký novinář a jeho kameraman, aby zdokumentovali situaci pro svoji televizi. K ruce mají místního člověka, který jim má dělat průvodce a tlumočníka. Když se všichni tři dostanou do křížové palby, přestane jim jít o reportáž a začnou bojovat o holé životy.

Hrají: Rupert Friend, Val Kilmer, Andy García, Dean Cain, Emmanuelle Chriqui, Heather Graham, Mikko Nousiainen

Režie: Renny Harlin

IMDb  56 % Kinobox  58 %

5 Days of War online

Sledovat 5 Days of War online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film 5 Days of War online, zda je ke stažení a zda má 5 Days of War dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 28. 2. 2024
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

5 Days of War recenze a hodnocení

Ve filmu 5 Days of War hrají Rupert Friend, Val Kilmer, Andy García, Dean Cain, Emmanuelle Chriqui, Heather Graham, Mikko Nousiainen.

Film 5 Days of War režíruje Renny Harlin.

Film 5 Days of War má 113 minut.

Film 5 Days of War můžete vidět na Starmax.

Film 5 Days of War je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.