FB pixel TP pixel
The 6th Day
The 6th Day

6. den

The 6th Day
USA | 2000 | Sci-fi filmy | 123 minut

Díky technologii klonování se stal svět nedaleké budoucnosti rájem na Zemi. Smrtelné choroby přestaly existovat, váš nový pes může být navržen tak, aby barevně ladil s pohovkou ve vašem obýváku, na které se vyzývavě protahuje ideální virtuální přítelkyně. Aby se vědecký pokrok jako už tolikrát v his...

Díky technologii klonování se stal svět nedaleké budoucnosti rájem na Zemi. Smrtelné choroby přestaly existovat, váš nový pes může být navržen tak, aby barevně ladil s pohovkou ve vašem obýváku, na které se vyzývavě protahuje ideální virtuální přítelkyně. Aby se vědecký pokrok jako už tolikrát v historii neobrátil proti lidstvu, upravuje pravidla klonování přísný Zákon šestého dne, pojmenovaný podle Starého Zákona. Právě šestého dne od počátku světa stvořil Bůh člověka. Bývalý pilot bojové helikoptéry Adam Gibson (Arnold Schwarzenegger) se jednoho večera vrátí domů a zjistí, že na jeho místě uprostřed milované rodiny se ocitl dokonalý dvojník, do nejmenšího detailu shodný s originálem. Dříve než se válečný veterán stačí vzpamatovat z přímé konfrontace se svým klonem, jehož existence je teoreticky vyloučena Zákonem šestého dne, musí čelit vražednému útoku nelidsky dokonalých zabijáků. Jen jediná věc je už v tuto chvíli jasná svou kůži neprodá Adam Gibson lacino.

IMDb  59 %

6. den online

Sledovat 6. den online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film 6. den online, zda je ke stažení a zda má 6. den dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2020
Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

6. den obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu 6. den, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu 6. den postavy.

6. den novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu 6. den, které najdeš na našem webu.

10 filmů o klonech, pokud se vám líbil Blíženec a netflixovské Žit se sebou
10 filmů o klonech, pokud se vám líbil Blíženec a netflixovské Žit se sebou
28.10.2019 | Tipy na film

Setkání hrdiny s vlastním dvojníkem je oblíbený filmový motiv. Naposledy toto téma vytěžuje Blíženec Anga Lee či dramedie Netflixu s Paulem Ruddem Žít se sebou. Jestli hledáte další filmy na stejné téma, čtete správný text. Jen pozor na občasné spoilery.

6. den zajímavosti

Celosvětové tržby
96 085 477 $
Tržby v USA
34 604 280 $
Tržby v českých kinech
5 043 775 Kč
Návštěvnost v českých kinech
54 105 diváků

6. den recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
11.07.2008 10:18:00

Prumer, na jedno kouknuti. Extra bod za To mas za to ze si spal s moji zenou

 60 %