FB pixel TP pixel
The Heart is Deceitful Above All Things
The Heart is Deceitful Above All Things

Above The Heart

The Heart is Deceitful Above All Things
USA | 2004 | Drama | 98 minut

Za svítání jsou zvířata po stovkách nahnána na jatka. Už tam na ně čekají – porážka je jen prvním stupněm jejich přeměny. Celý řetězec se dává do pohybu, jehož rytmu se podřizují zvířata i pracovní postupy zaměstnanců.Od zvířete k masu, od průmyslového systému až k zabaleným výrobkům – co všechno ov...

Za svítání jsou zvířata po stovkách nahnána na jatka. Už tam na ně čekají – porážka je jen prvním stupněm jejich přeměny. Celý řetězec se dává do pohybu, jehož rytmu se podřizují zvířata i pracovní postupy zaměstnanců.Od zvířete k masu, od průmyslového systému až k zabaleným výrobkům – co všechno ovlivňuje naši spotřebu? A do jaké míry ovlivňuje způsob výroby naši kulturu a naše tužby? Jakým účelům a jakým lidem vlastně slouží?

IMDb  64 % CSFD  64 %

Above The Heart online

Sledovat Above The Heart online můžeš na DaFilms, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Above The Heart online, zda je ke stažení a zda má Above The Heart dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 11. 11. 2016
Předplatné za 145 Kč
iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 25. 3. 2020
Půjčení za 79 Kč (i HD) Nákup za 149 Kč (i HD)

Above The Heart obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Above The Heart, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Above The Heart postavy.

Above The Heart novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Above The Heart, které najdeš na našem webu.

10 filmů, kterými můžete zavzpomínat na zesnulého Petera Fondu (79)
10 filmů, kterými můžete zavzpomínat na zesnulého Petera Fondu (79)
17.08.2019 | Tipy na film

Hollywood opět truchlí, neboť do hereckého nebe se vydala další legenda, člen hollywoodského klanu Fondů Peter. Zavzpomínejte na jeho veleúspěšnou kariéru prostřednictvím následující desítky snímků.

Above The Heart recenze a hodnocení

Ve filmu Above The Heart hrají Asia Argento, Jimmy Bennett, Jeremy Renner, Winona Ryder, Ornella Muti, Peter Fonda, Dylan Sprouse.

Film Above The Heart režíruje Asia Argento.

Film Above The Heart má 98 minut.

Film Above The Heart můžete vidět na DaFilms, iTunes.

Film Above The Heart je online na DaFilms, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.