FB pixel TP pixel
American Ninja 4: The Annihilation
American Ninja 4: The Annihilation

Americký ninja 4

American Ninja 4: The Annihilation
USA | 1990 | American Ninja | Akční filmy | Akční hrdinové | 99 minut

Elitní americká jednotka Delta Force se pokusí v nejmenované zemi proniknout do pevnosti arabského emíra, který tu ukrývá přenosnou jadernou bombu a financuje výcvik bojovníků ninja pro smrtonosný teroristický útok na New York. Jednotka je však odhalena a zdecimována. Přeživší vojáci jsou zajati a n...

Elitní americká jednotka Delta Force se pokusí v nejmenované zemi proniknout do pevnosti arabského emíra, který tu ukrývá přenosnou jadernou bombu a financuje výcvik bojovníků ninja pro smrtonosný teroristický útok na New York. Jednotka je však odhalena a zdecimována. Přeživší vojáci jsou zajati a na jejich záchranu jsou vysláni Sean Davidson a Carl Brackston, dva speciální agenti ostří jako břitva. Když jsou však i oni zajati, vše musí vyřešit mistr bojových umění Joe Armstrong.

Hrají: Michael Dudikoff, David Bradley, James Booth, Dwayne Alexandre, Ken Gampu, Robin Stille, Franz Dobrowsky, Ron Smerczak, Kely McClung, Jody Abrahams, Anthony Fridjhon

Režie: Cedric Sundstrom

IMDb  39 % Kinobox  39 %

Americký ninja 4 online

Sledovat Americký ninja 4 online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Americký ninja 4 online, zda je ke stažení a zda má Americký ninja 4 dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 10. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Americký ninja 4 recenze a hodnocení

Ve filmu Americký ninja 4 hrají Michael Dudikoff, David Bradley, James Booth, Dwayne Alexandre, Ken Gampu, Robin Stille, Franz Dobrowsky, Ron Smerczak, Kely McClung, Jody Abrahams, Anthony Fridjhon.

Film Americký ninja 4 režíruje Cedric Sundstrom.

Film Americký ninja 4 má 99 minut.

Film Americký ninja 4 můžete vidět na Prima Plus.

Film Americký ninja 4 je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.