FB pixel TP pixel

#annaismissing online

Sledovat #annaismissing online můžeš na KVIFF TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film #annaismissing online, zda je ke stažení a zda má #annaismissing dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 10. 11. 2023
Předplatné za 159 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
od 26. 10. 2023
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

#annaismissing novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu #annaismissing, které najdeš na našem webu.

Voyo přidává spoustu českých a slovenských filmů. Novou komedii se Štáfkem má exkluzivně
Voyo přidává spoustu českých a slovenských filmů. Novou komedii se Štáfkem má exkluzivně
29.11.2023 19:00:00 | Filmové novinky

Streamovací služba Voyo pokračuje ve své strategii přidávat nové české a slovenské filmy, které na Netflixu nenajdete. Zároveň v posledních týdnech přidává i starší české snímky, které tak doplňují její katalog a dělají ho lákavějším pro milovníky tuzemské kinematografie.

Čeká nás další Banger? Provokativní český thriller má skvělý trailer
Čeká nás další Banger? Provokativní český thriller má skvělý trailer
23.07.2023 12:50:00 | Filmové novinky

Není snad většího úspěchu pro českou seriálovou tvorbu než tři roky staré ocenění evropské Emmy pro internetový projekt #martyisdead. Není tedy divu, že se populární seriál dočkal pokračování, tentokrát však ve filmové podobě.

#annaismissing zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 566 685 Kč
Návštěvnost v českých kinech
10 144 diváků

#annaismissing recenze a hodnocení

Jan Varga
Jan Varga kritiky
10.11.2023 15:00:36

Režisér Pavel Soukup a další tvůrci, kteří natočili v roce 2019 úspěšný internetový seriál #martyisdead, oceněný prestižní mezinárodní televizní cenou Emmy, na něj nyní volně navazují celovečerním filmem #annaismissing. Původní seriál pojednával o úmrtí patnáctiletého Martyho, jenž byl vydírán a šik......   Celá recenze

 60 %
Lenka Vosyková
Lenka Vosyková
12.08.2023

Snímek #annaismissing se zcela vymyká obvyklé tvorbě v Česku. Nebojí se složitých témat, která jsou v současnosti velmi aktuální, ale stále pro mnoho lidi těžko uchopitelná. Ať už jde o bezpečnost na internetu, kyberšikanu, sexuální orientaci nebo genderovou identitu. Nedělá se to naštěstí násilnou ......   Celá recenze

 90 %
Mr. Hlad
Mr. Hlad Moviezone
10.08.2023

Populární patnáctiletá influencerka zmizela a mladá Nina našla její fotku v tátově mobilu. Aby zjistila, odkud ji má a co se s dívkou stalo, rozhodne se ji vypátrat. Jenže na pravdu možná není připravená. #annaismissing je výborně napsaná a zrežírovaná detektivka se skvělými herci, u kterého sice v ......   Celá recenze

 80 %

Ve filmu #annaismissing hrají Alexandra Vostrejžová, Viktorie Vítová, Marek Němec, Barbora Bočková, Magdalena Čečo, Petra Bučková, Vlastina Svátková, Terezie Holá.

Film #annaismissing režíruje Pavel Soukup.

Film #annaismissing vidělo v českých kinech 10 144 diváků.

Film #annaismissing můžete vidět na KVIFF TV, Voyo.

Film #annaismissing je online na KVIFF TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.