FB pixel TP pixel
Anton Spelec, Sharp-Shooter
Anton Spelec, Sharp-Shooter

Anton Špelec, ostrostřelec

Anton Spelec, Sharp-Shooter
Česko | 1932 | Komedie | Situace | 85 minut

Anton Špelec je sice svým povoláním výrobcem hudebních nástrojů, ale tělem i duší je ostrostřelec. V provinčním maloměstě se chystá velká paráda, při níž budou zasloužilí ostrostřelci dekorováni medailemi. Anton věří, že tentokrát přijde řada i na něho, ale je zklamaný, neboť jedna medaile chybí a o...

Anton Špelec je sice svým povoláním výrobcem hudebních nástrojů, ale tělem i duší je ostrostřelec. V provinčním maloměstě se chystá velká paráda, při níž budou zasloužilí ostrostřelci dekorováni medailemi. Anton věří, že tentokrát přijde řada i na něho, ale je zklamaný, neboť jedna medaile chybí a on musí zase rok čekat. V hospodě se pak opije natolik, že urazí císaře pána a má jít za to do vězení. Je však třeba dokončit zakázku, a tak se Anton rozhodne poslat za sebe do vězení svého zaměstnance Josefa Kukačku a sám doma tajně pracuje. Ale ani Kukačkovi se do vězení nechce a pošle tam místo sebe tuláka, který by rád přečkal ve vězení zimu...

Hrají: Vlasta Burian, Ruzena Slemrová, Jaroslav Marvan, Theodor Pištěk, Jindřich Plachta, Jirí Dréman, Ella Nollová

Režie: Martin Frič

IMDb  72 % Kinobox  80 %

Anton Špelec, ostrostřelec online

Sledovat Anton Špelec, ostrostřelec online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Anton Špelec, ostrostřelec online, zda je ke stažení a zda má Anton Špelec, ostrostřelec dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 18. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Anton Špelec, ostrostřelec zajímavosti

Návštěvnost v českých kinech
2 637 801 diváků

Anton Špelec, ostrostřelec recenze a hodnocení

Tvůj názor na Anton Špelec, ostrostřelec?

Ve filmu Anton Špelec, ostrostřelec hrají Vlasta Burian, Ruzena Slemrová, Jaroslav Marvan, Theodor Pištěk, Jindřich Plachta, Jirí Dréman, Ella Nollová.

Film Anton Špelec, ostrostřelec režíruje Martin Frič.

Film Anton Špelec, ostrostřelec má 85 minut.

Film Anton Špelec, ostrostřelec vidělo v českých kinech 2 637 801 diváků.

Film Anton Špelec, ostrostřelec můžete vidět na Voyo.

Film Anton Špelec, ostrostřelec je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.