FB pixel TP pixel
Ať přiletí čáp, královno!
Ať přiletí čáp, královno!

Ať přiletí čáp, královno!

Ať přiletí čáp, královno!
Česko | 1987 | Co takhle svatba princi (kolekce) | Pohádky | Rodinné

Určitě vás všechny zajímají další osudy hrdinů oblíbené pohádky Co takhle svatba, princi? Tak tady jsou! Již sám název vám může napovědět, co důležitého se odehraje tentokrát. Princ David a jeho žena Běla se těší na děťátko, které se jim má co nevidět narodit. Jenže princ David si ze všeho nejvíc př...

Určitě vás všechny zajímají další osudy hrdinů oblíbené pohádky Co takhle svatba, princi? Tak tady jsou! Již sám název vám může napovědět, co důležitého se odehraje tentokrát. Princ David a jeho žena Běla se těší na děťátko, které se jim má co nevidět narodit. Jenže princ David si ze všeho nejvíc přeje syna, dědice trůnu, a když v kolébce zavrní holčička, nedokáže se s tím smířit. Navíc platí pravidlo, že se David může stát králem pouze ve chvíli, kdy se mu narodí syn. Když se tedy narodila dcera, musela zmizet ze zámku. Matěj (K. Černoch) za pomoci hodného rybáře Janka (M. Stropnický) ale našel pro holčičku nový domov u dobrosrdečné a láskyplné Magdalény (I. Janžurová), takže o ni bylo dobře postaráno… Nebojte se, jak to tak v pohádka bývá, i tato skočí šťastně. I když to Davidovi chvilku potrvá, vezme nakonec svou dcerku na milost. A opět se můžete těšit na pěkné písničky "Růžičko červená", "Všechno naruby" či "Byl to nebo nebyl král" a oblíbené herce I. Andrlovou, M. Vladyku, J. Bohdalovou nebo P. Nárožného.

CSFD  61 %

Ať přiletí čáp, královno! online

Sledovat Ať přiletí čáp, královno! online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ať přiletí čáp, královno! online, zda je ke stažení a zda má Ať přiletí čáp, královno! dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 8. 5. 2001
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ať přiletí čáp, královno! obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ať přiletí čáp, královno!, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ať přiletí čáp, královno! postavy.

Ať přiletí čáp, královno! recenze a hodnocení

Tvůj názor na Ať přiletí čáp, královno!?

Ve filmu Ať přiletí čáp, královno! hrají Miroslav Vladyka, Petr Nárožný, Jiřina Bohdalová, Kateřina Hejdušková, Ivana Andrlová, Karel Černoch, Iva Janžurová, Jan Hartl, Roman Skamene, Vlastimil Bedrna, Světlana Nálepková.

Film Ať přiletí čáp, královno! režíruje Jiří Adamec.

Film Ať přiletí čáp, královno! můžete vidět na iVysílání.

Film Ať přiletí čáp, královno! je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.