FB pixel TP pixel
Autómata

Automata

Autómata
Španělsko | 2014 | Sci-fi filmy | Kyberpunk | 110 minut

Země, rok 2044. Sluneční erupce vyhubily téměř celé lidstvo a povrch zamořily radiací. Humanoidní roboti, které přeživší vytvořili, aby Zemi učinili alespoň trochu obyvatelnou, fungují na základě dvou protokolů: nesmí ublížit žádnému člověku a nesmí sebe nebo jiné roboty jakkoliv modifikovat. Pojišť...

Země, rok 2044. Sluneční erupce vyhubily téměř celé lidstvo a povrch zamořily radiací. Humanoidní roboti, které přeživší vytvořili, aby Zemi učinili alespoň trochu obyvatelnou, fungují na základě dvou protokolů: nesmí ublížit žádnému člověku a nesmí sebe nebo jiné roboty jakkoliv modifikovat. Pojišťovák Jacq Vaucan vyšetřuje na první pohled rutinní událost, při níž policista zastřelil robota, který prý sám sebe upravoval. Jacq se snaží vypátrat, kdo robota přeprogramoval, aby porušil základní pravidlo své existence. Jak se ale ponořuje víc a víc do případu, začíná zjišťovat, že viníkem možná nebude člověk… (filmer.cz)

IMDb  61 %

Automata online

Sledovat Automata online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Automata online, zda je ke stažení a zda má Automata dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 22. 1. 2022
Cena nezjištěna

Automata obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Automata, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Automata postavy.

Automata recenze a hodnocení