FB pixel

Mute


55%
55%
Mute 100 20

IMDB hodnocení


1903
Mute online

Mute

Datum premiéry:    Německo

Berlín, polovina 21. století. Němý barman pátrá po zmizelé přítelkyni a zaplete se do podivných spletenců a záhad, které skrývá město plné zločinu.

Film režíruje Duncan Jones jako variaci na Blade Runner, snímek je propojen s jeho starším filmem Moon, z něhož se ve filmu objeví í jedna postava.

KyberpunkSci-fi filmy

Jak se ti film líbil?


Přihlas se, abys mohl film hodnotit či ukládat

Líbil se mi
Nelíbil se mi
Uložit na později


Mute obsazení (herci a postavy)


Předchozí herci Další herci


Mute online či ke stažení


Netflix

Původní znění + Anglické titulky  + HD + SD

200 Kč

Předplatné
Přehrát
23.02.2018 9:07:31
Mute fotky

Mute články


Mute: Jak se povedl ambiciózní kyperpunk od Netflixu?

Mute: Jak se povedl ambiciózní kyperpunk od Netflixu?

před 5 měsíci   Tipy na film   9 líbí se  

Talentovaný synáček Davida Bowieho, Duncan Jones, se po rozpačité adaptaci legendárního Warcraftu vrací k domovskému žánru hardcore sci-fi. Navázat kvalitou na uhrančivý debut Moon či inteligentní mainstream Zdrojový kód se mu ovšem vůbec nedaří.
VÍKENDOVÉ TIPY: Brawl in Cell Block 99, Mute, Killing Gunther

VÍKENDOVÉ TIPY: Brawl in Cell Block 99, Mute, Killing Gunther

před 5 měsíci   Tipy na film   8 líbí se  

Nevíte, co si o víkendu pustit? Máme tu pro vás další dávku tipů, na své si přijdou fandové sci-fi, kriminálních seriálů, dětských filmů, českých dramat i drsných vězeňských rubaček. A jako perličku jeden seriál, ze kterého se nám klube překvapení roku.
10 nejočekávanějších filmů od Netflixu

10 nejočekávanějších filmů od Netflixu

2017   Tipy na film  

Ne, to není překlep. Opravdu myslíme filmů. Netflix už dávno netočí jen seriály, ale i původní filmy a nejen ty s Adamem Sandlerem. Pro letošní rok má nabito opravdu impozantně a dočkáme se například fantasy krimi s Willisem Smithem, válečné komedie s Bradem Pittem nebo sci-fi ve stylu Blade Runnera. Pojďme se podívat na desítku nejzajímavějších.

Mute recenze, kritiky a hodnocení 
Pavel san ohodnotnil Mute
před 2 dny 
Daniela Žáčková ohodnotnil Mute
před 5 měsíci 30
Vojcl ohodnotnil Mute
před 4 měsíci

Duncan Jones, režisér skvělého Měsíce a zdrojového kódu, si měl po slabém Warcraftu spravit reputaci. To se nep... 30
Mr. Hlad (Moviezone) ohodnotnil Mute
před 5 měsíci

Přítelkyně němého barmana Lea zmizela a on ji teď chce najít, což v Berlíně blízké budoucnosti nebude snadné. Zvlášť, když narazí na dvojici hodně svérázných do... 40
Tomáš Vyskočil ohodnotnil Mute
před 5 měsíci

Špatný, moc špatný. Tedy vlastně jen neuvěřitelně nudný. Začíná to přitom docela sympaticky, evidentně i v německém studiu jde udělat atmosféru jako z Blade Runnera. Ale jak minuty ubíhají a vy pořád hledáte nějaký příběh, tak to začíná být šílené utrpení. Vůbec není moc jasné, proč to muselo být natočeno ve futuristickém prostředí, když ten příběh je úplně obyčejný, digitální vychytávky tomu vůbec nijak nepomáhají. Od člověka, který natočil vynikající Moon, bych čekal něco pořádného. Ale zdá se, že kariéra Duncana Jonese nabírá křivku ala M.Night Shyamalan, po skvělém Moonu přišel už "jen" hodně dobrý Zdrojový kód a Warcraft už byl jen se skřípěním zubů. Tohle je propadák a já se těším na jeho comeback, podobně jako to loni dokázal Shy.

Praticky se to nedá dokoukat, jak je to nudný, i když to hodně připomíná Blade Runnera. Čekání na netflixovský dobrý sci-fi film pokračuje.
Podobné Filmy jako Mute


Podobné filmy jako Mute

Tipy na filmy a filmové novinky


10 nejlepších filmů odehrávajících se ve Velké Británii

10 nejlepších filmů odehrávajících se ve Velké Británii

před 2 dny   Tipy na film   9 líbí se  

Je léto, čas dovolených… a vy stále nevíte, kam letos vyrazit? A co takhle Velká Británie? Země královny Alžběty II. přitom samozřejmě neznamená jen Londýn. Ten má v námi vybrané desítce filmů z Velké Británie sice také zastoupení, ale nevynechali jsme ani okolní města, vesnice a samozřejmě i Skotsko a Irsko. Připravte si tedy fish and chips a pojďte se s námi přenést do země, v které hlava monarchie nepotřebuje pas, ale za to se neobejde bez pláštěnky, holínek nebo deštníku.
10 prázdninových novinek na Netflixu s českými titulky

10 prázdninových novinek na Netflixu s českými titulky

před 3 dny   Tipy na film   6 líbí se  

Za poslední měsíc a půl Netflix zrychlil opět přidávání titulů s českou podporou. Dvacítku titulů si tak můžete pustit s českými titulky, vybrali jsme pro vás tu nejlepší desítku. A na závěr také zkusíme odhadnout, kdy se Netflix dočká kompletní české lokalizace.
Netflix jako jasná volba pro váš Ultra HD televizor? Budete mile překvapeni

Netflix jako jasná volba pro váš Ultra HD televizor? Budete mile překvapeni

před 4 dny   Filmové novinky   1 komentář  

Letní měsíce bývají často označované v médiích jako takzvaná okurková sezóna, ve které se prakticky nic neděje, a proto on-line portály, deníky nebo časopisy vytahují témata, jež mohou s jistotou pravidelnosti opakovat každý rok. Při této příležitosti jsem se proto rozhodl popsat své první zkušenosti s formátem Ultra HD označovaným též jako 4K a souvisí s nákupem nového televizoru, který toto rozlišení může zprostředkovat.

TOPlist TOPlist TOPlist