FB pixel TP pixel
Az do konce

Až do konce

Az do konce
Česko | 1984 | Drama | Druhá světová válka

Sudety, květen 1945. Skupinka ustupujících německých vojáků zajme skupinu mladých dělnic, totálně nasazených v chemické továrně. Chce je využít jako rukojmích během svého postupu k americké demarkační linii. Spolu s nimi se ukryje v nedalekém zámečku, který se vzápětí stane místem posledního boje od...

Sudety, květen 1945. Skupinka ustupujících německých vojáků zajme skupinu mladých dělnic, totálně nasazených v chemické továrně. Chce je využít jako rukojmích během svého postupu k americké demarkační linii. Spolu s nimi se ukryje v nedalekém zámečku, který se vzápětí stane místem posledního boje odehrávajícího je jak v myslích, tak i v kulisách válkou rozbouřeného československa, krátce před osvobozením. Psychologická sonda, stejně jako komorní drama uprostřed zdí malého zámku je mozaikou minipříběhů mapující osudy, postoje i myšlenkové pochody jednotlivých postav na obou stranách barikády.

IMDb  65 % CSFD  50 %

Až do konce online

Sledovat Až do konce online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Až do konce online, zda je ke stažení a zda má Až do konce dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 21. 9. 2022
Cena nezjištěna

Až do konce novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Až do konce, které najdeš na našem webu.

Až do konce recenze a hodnocení