FB pixel TP pixel
Those Wonderful Movie Cranks
Those Wonderful Movie Cranks

Báječní muži s klikou

Those Wonderful Movie Cranks
Česko | 1978 | Komedie | Filmaři | 85 minut

Kouzelník Pasparte, majitel maringotky, několika triků a promítacího přístroje, sní o tom, že si jednoho dne otevře první stálý český biograf, v němž bude promítat pouze české filmy. Chybí mu však potřebný kapitál, aby svůj sen zrealizoval, a tak zatím objíždí zapadlé vísky a láká jejich obyvatele n...

Kouzelník Pasparte, majitel maringotky, několika triků a promítacího přístroje, sní o tom, že si jednoho dne otevře první stálý český biograf, v němž bude promítat pouze české filmy. Chybí mu však potřebný kapitál, aby svůj sen zrealizoval, a tak zatím objíždí zapadlé vísky a láká jejich obyvatele na pozoruhodnou show. Cestou se setkává i s umírajícím kolegou, který mu svěří nejen všechny své filmové pásky, ale také velmi pohlednou dceru Aloisii. Pasparte dorazí i s dívkou do Prahy, kde se Aloisie stává středem pozornosti všech mužů v okolí. To by ani tak nevadilo, horší je, že na krásku nepříčetně žárlí i Paspartova bytná Evženie. Pasparte nakonec milou schovanku nabídne jako hospodyni svobodnému fotografovi Janu Kolenatému, jenž touží po jediném _ natáčet živé obrazy staré Prahy. Ovšem kouzelník má s mládencem ještě jiné plány. Chce ho jako společníka do budoucího podniku. Avšak ten je stále jen jeho velkým snem, protože dosud nesehnal potřebné prostředky. Navíc je tu paní Evženie, jež striktně odmítá jakékoli novoty, tedy s výjimkou těch, které by Pasparte vykompenzoval tím, že by se s ní oženil. Přesto si kouzelník podá na magistrát žádost o koncesi na stálé kino a začne jednat s Kolenatým a kabaretiérem Šlapetou o natočení prvního filmu. Jenže celý projekt je záhy ohrožen divadelní umělkyní Emilií Kolářovou - Mladou, jež je zapřísáhlou odpůrkyní biografu...

IMDb  68 % CSFD  79 %

Báječní muži s klikou online

Sledovat Báječní muži s klikou online můžeš na Česká filmová klasika, České kino, DaFilms, iTunes, Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Báječní muži s klikou online, zda je ke stažení a zda má Báječní muži s klikou dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 21. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 1. 11. 2019
Zdarma
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
DaFilms
DaFilms
od 28. 9. 2020
Předplatné za 145 Kč
iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 4. 6. 2021
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 129 Kč nebo 179 Kč (HD)
Starmax
Starmax
od 21. 9. 2022
Cena nezjištěna

Báječní muži s klikou obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Báječní muži s klikou, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Báječní muži s klikou postavy.

Báječní muži s klikou novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Báječní muži s klikou, které najdeš na našem webu.

České filmy na YouTube přibývají. Za měsíc přibylo 18 nových filmů zdarma
České filmy na YouTube přibývají. Za měsíc přibylo 18 nových filmů zdarma
19.05.2019 | Tipy na film

YouTube kanál Česká filmová klasika neustále rozšiřuje nabídku vynikajících tuzemských filmů zdarma a navíc výrazně přidává na rychlosti.

Báječní muži s klikou recenze a hodnocení

Tvůj názor na Báječní muži s klikou?

Ve filmu Báječní muži s klikou hrají Rudolf Hrušínský, Vladimír Menšík, Jiří Menzel, Vlasta Fabianová, Blažena Holišová, Hana Burešová, Jaromíra Mílová.

Film Báječní muži s klikou režíruje Jiří Menzel.

Film Báječní muži s klikou má 85 minut.

Film Báječní muži s klikou můžete vidět na Česká filmová klasika, České kino, DaFilms, iTunes, Starmax, Voyo.

Film Báječní muži s klikou je online na Česká filmová klasika, České kino, DaFilms, iTunes, Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.