FB pixel TP pixel
Balls Out: The Gary Houseman Story

Balls Out: Garyho výzva

Balls Out: The Gary Houseman Story
USA | 2009 | Komedie | 87 minut

Svérázný a nekonvenční Gary Houseman vyrůstal ve sportovně založené rodině, která jej vedla k tenisu. Shodou okolností se však Gary musel s profesionální sportovní dráhou rozloučit, přestěhoval se od ambiciózních rodičů a přijal místo údržbáře na střední škole. Místní tenisový trenér Lew se dozví o ...

Svérázný a nekonvenční Gary Houseman vyrůstal ve sportovně založené rodině, která jej vedla k tenisu. Shodou okolností se však Gary musel s profesionální sportovní dráhou rozloučit, přestěhoval se od ambiciózních rodičů a přijal místo údržbáře na střední škole. Místní tenisový trenér Lew se dozví o jeho sportovní minulosti a nabídne mu pozici asistenta. Po náhlé Lewově smrti však stojí (ne)úspěchy školního týmu především na Garym. Dokáže využít tuto šanci, přijmout zodpovědnost a připravit hráče na výhru ve státní soutěži?

Hrají: Randy Quaid, Seann William Scott, Leonor Varela, Allen Evangelista, Emilee Wallace, A.D. Miles, Meredith Eaton

Režie: Danny Leiner

IMDb  55 % Kinobox  53 %

Balls Out: Garyho výzva online

Sledovat Balls Out: Garyho výzva online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Balls Out: Garyho výzva online, zda je ke stažení a zda má Balls Out: Garyho výzva dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2019
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Balls Out: Garyho výzva recenze a hodnocení

Ve filmu Balls Out: Garyho výzva hrají Randy Quaid, Seann William Scott, Leonor Varela, Allen Evangelista, Emilee Wallace, A.D. Miles, Meredith Eaton.

Film Balls Out: Garyho výzva režíruje Danny Leiner.

Film Balls Out: Garyho výzva má 87 minut.

Film Balls Out: Garyho výzva můžete vidět na iTunes.

Film Balls Out: Garyho výzva je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.