FB pixel TP pixel
Batteries Not Included

Baterie nejsou v ceně

Batteries Not Included
USA | 1987 | Komedie | Sci-fi komedie | 106 minut

V newyorské čtvrti East Village se bourá jeden zchátralý dům za druhým, má tu vyrůst honosná čtvrť s mrakodrapy. Jednoho dne přijde řada na činžák, v jehož přízemí provozuje skromnou kavárnu postarší manželský pár, Frank a Faye Rileyovi. Většina nájemníků se odstěhuje, zůstanou jen Rileyovi, malíř M...

V newyorské čtvrti East Village se bourá jeden zchátralý dům za druhým, má tu vyrůst honosná čtvrť s mrakodrapy. Jednoho dne přijde řada na činžák, v jehož přízemí provozuje skromnou kavárnu postarší manželský pár, Frank a Faye Rileyovi. Většina nájemníků se odstěhuje, zůstanou jen Rileyovi, malíř Mason, těhotná dívka Marisa a bývalý boxer Harry. Developer Lacey na ně pošle Carlose, který kavárnu zdemoluje. Faye má problémy, trpí Alzheimerem, a Frank situaci vyhodnotí jako neúnosnou a rozhodne to vzdát. Noc, která má být jejich poslední v domě, je zázračná. Otevřeným oknem přiletí návštěva z vesmíru, jsou to dva roztomilé malé létající talířky. Potřebují ke svému životu elektřinu, kterou si vysosají ze zásuvek v domě, a na oplátku spraví všechno, co Carlos rozbil. Když se ráno pětice obyvatel domu probudí, nestačí se divit. Developer se ale nehodlá vzdát.

IMDb  65 %

Baterie nejsou v ceně online

Sledovat Baterie nejsou v ceně online můžeš na Rakuten. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Baterie nejsou v ceně online, zda je ke stažení a zda má Baterie nejsou v ceně dabing nebo titulky.

Rakuten
Rakuten
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 27. 2. 2021
Půjčení za 59 Kč nebo 79 Kč (HD) Nákup za 179 Kč (i HD)

Baterie nejsou v ceně obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Baterie nejsou v ceně, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Baterie nejsou v ceně postavy.

Hume Cronyn
Hume Cronyn
Frank Riley
Jessica Tandy
Jessica Tandy
Faye Riley
Frank McRae
Frank McRae
Harry Noble
Elizabeth Peña
Elizabeth Peña
Marisa Esteval
Dennis Boutsikaris
Dennis Boutsikaris
Mason Baylor
Tom Aldredge
Tom Aldredge
Sid Hogenson
Jane Hoffman
Jane Hoffman
Muriel Hogenson
John Pankow
John Pankow
Kovacs
James Horner
James Horner
Hudba

Baterie nejsou v ceně recenze a hodnocení