FB pixel TP pixel
Before I Fall
Before I Fall

Before I Fall

Before I Fall
USA | 2017 | Drama | Časová smyčka | 98 minut

Co kdybyste na změnu absolutně všeho měli jen jeden den? Samantha Kingston má vše, super kamarády, úžasného přítele a zdánlivě dokonalou budoucnost. Najednou se ale vše změní. V důsledku jedné osudové noci mizí budoucnost Sam v nedohlednu. Odsouzena prožívat stále dokola jeden a ten samý den, začne...

Co kdybyste na změnu absolutně všeho měli jen jeden den? Samantha Kingston má vše, super kamarády, úžasného přítele a zdánlivě dokonalou budoucnost. Najednou se ale vše změní. V důsledku jedné osudové noci mizí budoucnost Sam v nedohlednu. Odsouzena prožívat stále dokola jeden a ten samý den, začne si klást otázky, jak perfektní její život ve skutečnosti byl. Kromě odkrývání pozadí tajemně přetrženého života musí zároveň odkrýt tajemství, která ukrývají její nejbližší. Cílem Sam se tak stává odhalit, jak je možné během jednoho dne změnit zdánlivě pevně nastavenou budoucnost. A to nejen tu vlastní, nýbrž i svého okolí. Předtím, než její čas nadobro vyprší.

IMDb  64 % CSFD  67 %

Before I Fall online

Sledovat Before I Fall online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Before I Fall online, zda je ke stažení a zda má Before I Fall dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 7. 7. 2017
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Nezobrazuje se vám titul na Netflixu? Přepněte si na anglický profil.
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Before I Fall obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Before I Fall, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Before I Fall postavy.

Before I Fall recenze a hodnocení

Ve filmu Before I Fall hrají Zoey Deutch, Halston Sage, Logan Miller, Elena Kampouris, Jennifer Beals, Diego Boneta, Kian Lawley.

Film Before I Fall režíruje Ry Russo-Young.

Film Before I Fall má 98 minut.

Film Before I Fall můžete vidět na Netflix.

Film Before I Fall je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.