FB pixel TP pixel
Palm Springs

Palm Springs

Palm Springs
USA | 2020 | Komedie | Časová smyčka | 87 minut

Bezstarostný pohodář Nyles (Andy Samberg) se na opulentní kalifornské svatbě kouše nudou. Stejně jako nevázaná a mírně cynická sestra nevěsty Sarah (Cristin Milioti). Když spolu uvíznou v časové smyčce a prožívají ten samý svatební den znovu a znovu, hledají způsoby, jak se zabavit, nebo alespoň nez...

Bezstarostný pohodář Nyles (Andy Samberg) se na opulentní kalifornské svatbě kouše nudou. Stejně jako nevázaná a mírně cynická sestra nevěsty Sarah (Cristin Milioti). Když spolu uvíznou v časové smyčce a prožívají ten samý svatební den znovu a znovu, hledají způsoby, jak se zabavit, nebo alespoň nezbláznit. Ať udělají cokoliv, ráno neponesou žádné následky, a tak postupně ztrácejí veškeré zábrany... Chytrá i ztřeštěná letní komedie vás rozesměje nahlas a zároveň vám připomene, že i když zdánlivě na ničem nezáleží, stojí za to zachovat si aspoň trochu lidskosti a lásky.

IMDb  70 % CSFD  73 %

Palm Springs online

Sledovat Palm Springs online můžeš na KVIFF TV, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Palm Springs online, zda je ke stažení a zda má Palm Springs dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | SD kvalita | od 1. 7. 2021
Předplatné za 159 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 85 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 3. 4. 2021
Předplatné za 99 Kč

Palm Springs obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Palm Springs, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Palm Springs postavy.

Palm Springs novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Palm Springs, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších filmů s uvězněním v časové smyčce
10 nejlepších filmů s uvězněním v časové smyčce
21.04.2022 11:00:00 | Tipy na film

Čas je jen pouhopouhé prozatím… nebo je to alespoň heslo desítky následujících filmů, které si hrají s časovou smyčkou a vy byste je rozhodně měli dohnat. Nebo si je zopakovat.

Netflix vládl Zlatým glóbům a připsal si výhru v 10 kategoriích!
Netflix vládl Zlatým glóbům a připsal si výhru v 10 kategoriích!
01.03.2021 12:00:00 | Filmové novinky

Netflix si na letošním ceremoniálu Zlatých glóbů hřál hned 42 nominací. Nakonec z nich proměnil zhruba čtvrtinu, přesto ale předávání cen zahraničních novinářů jednoznačně ovládl a ukázal, kdo je aktuálně králem filmového a seriálového obsahu.

Nejlepší filmy roku 2020, které jsme mohli vidět v kině
Nejlepší filmy roku 2020, které jsme mohli vidět v kině
06.01.2021 | Tipy na film

Kina sice byla podstatnou část loňského roku zavřená, to ale neznamená, že bychom neměli šanci v nich vidět zatracené dobré filmy. Hlavně začátek roku byl bohatý na našlapané žánrové pecky, které ani téměř po roce nemůžeme dostat z hlavy. I zbytek roku ale stál za to!

Jedna z nejlepších komedií roku je konečně online!
Jedna z nejlepších komedií roku je konečně online!
30.10.2020 9:00:00 | Tipy na film

Milujete komediální klasiku Na Hromnice o den více? Pak byste rozhodně neměli vynechat žánrově spřízněnou novinku Palm Springs, která konečně dorazila online!

10 filmů a seriálů (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
10 filmů a seriálů (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
30.10.2020 | Tipy na film

Další z lockdownových víkendů před námi. Mohlo by se zdát, že nám začnou docházet tipy na víkendovou zábavu. Opak je však pravdou! Netflix, HBO i další služby si přichystaly velmi pestrou nabídku novinek.

Palm Springs zajímavosti

Rozpočet
5 000 000 $
Tržby v českých kinech
4 026 730 Kč
Návštěvnost v českých kinech
25 058 diváků

Palm Springs recenze a hodnocení

Marek Čech
Marek Čech AVmania
30.01.2021 21:56:50

Časová smyčka, poskytující prostor k dovádění, romantickému sblížení i existenciálním úvahám o smyslu života v ní. Letní komedie, jíž nechybí hlubší podtóny i sympatická ústřední dvojice....   Celá recenze

 70 %
Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
20.08.2020

Romantická komedie Palm Springs okouzlila při premiéře na festivalu Sundance a na Hulu zlomila rekord sledovanosti za první víkend. Novinka našich kin zasazuje dvojici do časové smyčky podle modelu hitu Na Hromnice o den více....   Celá recenze

 65 %
Pavel Bárta
Pavel Bárta TotalFilm
14.08.2020

Palm Springs je časová smyčka napěchovaná třaskavým humorem. Snímek si od první do poslední minuty drží nadupané tempo a i přes kolísavý počátek – jako falešné ladění symfonického orchestru – se jeho melodie promptně vyčistí. Sice hraje stále dokola, ale rozhodně to není zaseknutá gramofonová deska....   Celá recenze

 72 %
 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
13.08.2020

Jak by vypadalo Na hromnice o den více, když by bylo víc indie, odehrávalo se na svatbě uprostřed pouště a místo jednoho hrdiny mělo dva? Vypadalo by jako Hulu novinka Palm Springs, takže docela fajn. Humoru málo, ale hodně fajnových herců a hodně existenciálního nihilismu.

 80 %
František Fuka
František Fuka FFFilm
13.08.2020

Palm Springs je jeden z těch filmů, u kterých se budete bavit tím více, čím méně o něm budete vědět. Je to romantická komedie s prvky sci-fi, je sprostá, má tempo, je vtipná, originální, chytrá a celkově de o příjemné překvapení.To vám ale asi nestačí, takže:Nyles (Andy Samberg) jel se svou přítelk......   Celá recenze

 70 %
Honza Varga
Honza Varga Filmspot
04.08.2020

Americká komedie Palm Springs těží většinu svého humoru z fenoménu časových smyček, s nimiž se potýkali mimo jiné i hrdinové filmů Na Hromnice o den více, Na hraně zítřka, Zdrojový kód nebo Všechno nejhorší. Tentokrát je nedobrovolným rukojmím cyklického časoprostoru bezstarostný pohodář......   Celá recenze

 80 %
do_Od
do_Od Moviezone
15.07.2020

Příjemná romantická komedie se sympatickým obsazením a časovou smyčkou, která sice funguje pořád stejně, ale přesto z ní jsou tvůrci stále schopni ždímat takřka maximum....   Celá recenze

 70 %

Ve filmu Palm Springs hrají Andy Samberg, Cristin Milioti, J.K. Simmons, Tyler Hoechlin, Camila Mendes, Peter Gallagher, Meredith Hagner.

Film Palm Springs režíruje Max Barbakow.

Film Palm Springs má 87 minut.

Film Palm Springs měl rozpočet 5 000 000 $.

Film Palm Springs vidělo v českých kinech 25 058 diváků.

Film Palm Springs můžete vidět na KVIFF TV, Vodafone TV, Voyo.

Film Palm Springs je online na KVIFF TV, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.