FB pixel TP pixel
Ghosts of Girlfriends Past

Bejvalek se nezbavíš

Ghosts of Girlfriends Past
USA | 2009 | Komedie | Sukničkář | 100 minut

Své minulosti neutečete… Matthew McConaughey a Jennifer Garnerová zazáří v romantické komedii o nenapravitelném sukničkáři, kterému se jednoho dne zjeví strýček Wayne, který miluje party a noční život. Spolu s ním však přicházejí duchové bývalých přítelkyň… Fotograf celebrit Connor Mead (Matthewa Mc...

Své minulosti neutečete… Matthew McConaughey a Jennifer Garnerová zazáří v romantické komedii o nenapravitelném sukničkáři, kterému se jednoho dne zjeví strýček Wayne, který miluje party a noční život. Spolu s ním však přicházejí duchové bývalých přítelkyň… Fotograf celebrit Connor Mead (Matthewa McConaughey) miluje svobodu, zábavu a ženy… přesně v tomto pořadí. Connor moc dobře ví, že svobody je nutné umět si vážit. Užít si a zmizet, to je jeho celoživotní krédo, kterým se také značně liší od svého bratra Paula, jenž vždy slyšel spíše na romantiku a momentálně plánuje svatbu. A právě tato svatba změní Connorovi život. Nejen, že se pokusí, v souladu se svým přesvědčením o škodlivosti monogamie, obřad překazit, ale navíc na oslavě narazí na dívku, které se jako jediné podařilo zlomit Connorovi srdce - na lásku z mládí Jenny (Jennifer Garnerová). Navíc na svatební party potká ducha svého zesnulého strýčka Waynea (Michael Douglas), který byl vždy jeho velkým vzorem ve svádění žen. Toto setkání však není náhodné, strýček mu přináší důležitou zprávu od jeho bývalých přítelkyň a Connorovi se tak možná konečně otevřou oči...

IMDb  57 %

Bejvalek se nezbavíš online

Sledovat Bejvalek se nezbavíš online můžeš na Google Play, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bejvalek se nezbavíš online, zda je ke stažení a zda má Bejvalek se nezbavíš dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
HD kvalita | SD kvalita | od 13. 10. 2017
Půjčení za 82 Kč nebo 110 Kč (HD) Nákup za 290 Kč nebo 330 Kč (HD)
iTunes
iTunes
české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 3. 5. 2020
Půjčení za 59 Kč Nákup za 279 Kč (i HD)

Bejvalek se nezbavíš obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Bejvalek se nezbavíš, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Bejvalek se nezbavíš postavy.

Bejvalek se nezbavíš novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Bejvalek se nezbavíš, které najdeš na našem webu.

21 filmů, které jsou od 1. dubna nově dostupné na Netflixu
21 filmů, které jsou od 1. dubna nově dostupné na Netflixu
08.04.2020 12:00:00 | Tipy na film

S koncem jednoho měsíce a nástupem nového Netflix vždy přidává velkou spoustu katalogových filmů, jejichž licence nově pořídil či obnovil. Pojďme se tedy podívat na nové kousky, které dorazily na streamovací službu začátkem dubna.

Bejvalek se nezbavíš zajímavosti

Tržby v českých kinech
2 426 409 Kč
Návštěvnost v českých kinech
23 145 diváků

Bejvalek se nezbavíš recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
11.10.2009 20:09:00

Dalsi variace na nepolepsitelneho suknickare. Ale nenudilo to.

 60 %

Ve filmu Bejvalek se nezbavíš hrají Matthew McConaughey, Jennifer Garner, Michael Douglas, Emma Stone, Breckin Meyer, Robert Forster, Daniel Sunjata.

Film Bejvalek se nezbavíš režíruje Mark Waters.

Film Bejvalek se nezbavíš má 100 minut.

Film Bejvalek se nezbavíš vidělo v českých kinech 23 145 diváků.

Film Bejvalek se nezbavíš můžete vidět na Google Play, iTunes.

Film Bejvalek se nezbavíš je online na Google Play, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.