FB pixel TP pixel
Ruthless People

Bezcitní lidé

Ruthless People
USA | 1986 | Komedie | Krimi komedie | 93 minut

Sam Stone je úspěšný podnikatel, který zbohatl výrobou oděvů. Žije se svou hašteřivou obézní manželkou Barbarou, s níž se před patnácti lety oženil jen pro peníze, jež měla podle všech předp...

Sam Stone je úspěšný podnikatel, který zbohatl výrobou oděvů. Žije se svou hašteřivou obézní manželkou Barbarou, s níž se před patnácti lety oženil jen pro peníze, jež měla podle všech předpokladů zdědit po svém umírajícím otci. Ten však zmařil Samovy plány protože nezemřel. Proto teď Sam naplánoval Barbařinu vraždu, aby se jí jedou provždy zbavil. V den, kdy se po obědě se svou vášnivou milenkou Carol vydá domů, aby svůj plán provedl však zjistí, že Barbara je pryč. Vzápětí volá někdo, kdo tvrdí že Barbara byla unesena. Únosci chtějí výkupné a tvrdí, že pokud Sam informuje policii nebo tisk, tak Barbaru zabijí. Sam samozřejmě okamžitě na policii zavolá a oznámí únos, protože doufá, že únosci svou hrozbu splní. Co však Sam neví je, že únosci jsou manželé Ken a Sandy Kesslerovi, kterým před lety ukradl jejich nápad na oblečení, jenž se stalo hitem a umožnilo mu zbohatnout. Ken a Sandy jsou sympatičtí dobráci a mají daleko k tomu, aby někoho zabíjeli. To už je mnohem víc nebezpečná zuřící Barbara. Další věc, kterou Sam Stone neví je, že jeho milenka Carol má ještě jednoho přítele, Earla, a že s ním naplánovala Samovo vydírání prostřednictvím videokazety, na které je zachyceno, jak se zbavuje Barbařina těla. Potíž je v tom, že na nahrávce, kterou pořídil Earl, je úplně jiný muž a křičící prostitutka. Nic netušící Carol pošle Samovi kopii nahrávky, ten jí ale pohrozí, že jí udělá přesně to, co je na pásce. Vylekaná Carol pošle další kopii policejnímu náčelníkovi s tím, že Sam zabil svou ženu a ona chce, aby byl co nejdříve zatčen. Větší radost náčelníkovi policie nahrávkou udělat nemohla, protože právě on je ten chlapík na pásce. Podaří se mu získat důkazy, že se Sam chystal zabít Barbaru a zatkne ho. A tak Sam teď musí získat od únosců Barbaru živou, aby mohl prokázat svou nevinu. To se však ukáže poněkud složité, protože Barbara mezitím sblížila se Sandy a Tedem, a taky zjistila, co měl Sam vlastně v plánu. A její pomsta je sladká.

IMDb  69 % CSFD  63 %

Bezcitní lidé online

Sledovat Bezcitní lidé online můžeš na Disney Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bezcitní lidé online, zda je ke stažení a zda má Bezcitní lidé dabing nebo titulky.

Disney Plus
Disney Plus
anglické titulky | původní znění | české titulky | | HD kvalita | od 9. 2. 2022
Předplatné za 199 Kč

Bezcitní lidé obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Bezcitní lidé, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Bezcitní lidé postavy.

Danny DeVito
Danny DeVito
Sam Stone
Bette Midler
Bette Midler
Barbara Stone
Judge Reinhold
Judge Reinhold
Ken Kessler
Helen Slater
Helen Slater
Sandy Kessler
Anita Morris
Anita Morris
Carol Dodsworth
Bill Pullman
Bill Pullman
Earl James Mott
William G. Schilling
William G. Schilling
Chief Henry Benton
Art Evans
Art Evans
Lt. Bender
Clarence Felder
Clarence Felder
Lt. Walters
Gary Riley
Gary Riley
Heavy Metal Kid
David Zucker
David Zucker
Režie
Jerry Zucker
Jerry Zucker
Režie
Jim Abrahams
Jim Abrahams
Režie

Bezcitní lidé recenze a hodnocení