FB pixel TP pixel
A Somewhat Gentle Man
A Somewhat Gentle Man

Bezva chlap

A Somewhat Gentle Man
Norsko | 2010 | Komedie | Krimi komedie | 103 minut

Ulrik (Stellan Skarsgard) je sympaťák. Asi byste do něj neřekli, že se právě vrátil z basy. Moc toho nenamluví, netrápí ho žádné zvláštní touhy a nic moc od okolí nevyžaduje. Chce jen v rámci možností vést spořádaný rodinný život. Není to ale jednoduché, když jeho bývalá manželka (Kjersti Holmen) je...

Ulrik (Stellan Skarsgard) je sympaťák. Asi byste do něj neřekli, že se právě vrátil z basy. Moc toho nenamluví, netrápí ho žádné zvláštní touhy a nic moc od okolí nevyžaduje. Chce jen v rámci možností vést spořádaný rodinný život. Není to ale jednoduché, když jeho bývalá manželka (Kjersti Holmen) je svolná maximálně k jedné “rychlovce”, jeho už dospělý syn (Jan Gunnar Roise) ho skoro nezná a navíc čeká dítě s ženou (Julia Bache-Wiig), která si myslí, že je dávno mrtvý. Jediní, kdo Ulrika bez debat vítají, jsou jeho staří přátelé, gangsteři lokálního charakteru. Seženou mu první bydlení, práci i holku. Ulrik tak začíná nový život opravdu od nuly. Bydlí ve sklepě a kalhotky jeho první holky by nevzrušily ani chlapa, co dostal doživotí. Ulrik navíc řeší ještě jedno dilema: vyrovnání starých účtů. Měl by sprovodit ze světa člověka, který ho dostal do kriminálu. Nebude ale svět nakonec lepším bez jeho gangsterských kámošů?

IMDb  69 % CSFD  72 %

Bezva chlap online

Sledovat Bezva chlap online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bezva chlap online, zda je ke stažení a zda má Bezva chlap dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 9. 2020
Předplatné za 155 Kč

Bezva chlap obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Bezva chlap, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Bezva chlap postavy.

Bezva chlap recenze a hodnocení

Ve filmu Bezva chlap hrají Stellan Skarsgard, Jorunn Kjellsby, Bjorn Floberg, Gard B. Eidsvold, Jannike Kruse, Bjorn Sundquist, Kjersti Holmen.

Film Bezva chlap režíruje Hans Petter Moland.

Film Bezva chlap má 103 minut.

Film Bezva chlap můžete vidět na Edison.

Film Bezva chlap je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.