FB pixel TP pixel
Meet Bill

Bill

Meet Bill
USA | 2007 | Romantické filmy | 97 minut

Bill je nešťastný; ženatý s dcerou majitele banky, ve které jako bezvýznamný úředník také pracuje, sní o vlastní cukrárně a finanční nezávislosti. Jeho žena Jess je přespříliš připoutána ke svému otci a navíc si začne s místním televizním reportérem. Bill, který neustále pojídá nějaké sladkosti, zji...

Bill je nešťastný; ženatý s dcerou majitele banky, ve které jako bezvýznamný úředník také pracuje, sní o vlastní cukrárně a finanční nezávislosti. Jeho žena Jess je přespříliš připoutána ke svému otci a navíc si začne s místním televizním reportérem. Bill, který neustále pojídá nějaké sladkosti, zjišťuje, jak moc mu mezitím narostlo břicho. To poslední, co by chtěl, je stát se mentorem jednomu prostořekému klukovi. S ním a s pomocí jeho kamarádky Lucy se pustí do boje o svoji ženu a svůj sen.

Hrají: Aaron Eckhart, Jessica Alba, Elizabeth Banks, Timothy Olyphant, Logan Lerman, Todd Louiso, Kristen Wiig

Režie: Bernie Goldmann, Melisa Wallack

IMDb  63 % Kinobox  61 %

Bill online

Sledovat Bill online můžeš na Google Play, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bill online, zda je ke stažení a zda má Bill dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
od 1. 10. 2016
Půjčení za 82 Kč nebo 110 Kč (HD) Nákup za 270 Kč nebo 330 Kč (HD)
iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 23. 3. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Bill recenze a hodnocení

Ve filmu Bill hrají Aaron Eckhart, Jessica Alba, Elizabeth Banks, Timothy Olyphant, Logan Lerman, Todd Louiso, Kristen Wiig.

Film Bill režíruje Bernie Goldmann, Melisa Wallack.

Film Bill má 97 minut.

Film Bill můžete vidět na Google Play, iTunes.

Film Bill je online na Google Play, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.