FB pixel TP pixel
Midway

Bitva o Midway

Midway
USA | 1976 | Válečné filmy | Druhá světová válka | 132 minut

Velkorysá podívaná s hvězdným obsazením, plná atraktivních bitevních scén a pyrotechnických kouzel, doplněná řadou vedlejších motivů, zejména příběhem lásky Američana a japonské dívky, začíná 18. dubna 1942 v Hirošimě, kde mladý japonský námořní důstojník informuje admirála Isoroku Yamamota, velitel...

Velkorysá podívaná s hvězdným obsazením, plná atraktivních bitevních scén a pyrotechnických kouzel, doplněná řadou vedlejších motivů, zejména příběhem lásky Američana a japonské dívky, začíná 18. dubna 1942 v Hirošimě, kde mladý japonský námořní důstojník informuje admirála Isoroku Yamamota, velitele císařského japonského válečného námořnictva, že Tokio bylo bombardováno. V Pearl Harbouru navštíví kapitán Matt Garth velení amerického námořnictva. Očekává se odveta ze strany japonské flotily admirála Yamamota a Garth žádá od zpravodajské služby odhad japonských záměrů. Josephu J. Rochefortovi se sice podaří částečně rozbít japonský šifrovací klíč, ale může dešifrovat pouze okolo 15% z toho, co zachytí. Jisté je, že něco se chystá, ale co, to přesně neví.

Hrají: Charlton Heston, James Coburn, Glenn Ford, Toshiro Mifune, Cliff Robertson, Robert Wagner, James Shigeta

Režie: Jack Smight

IMDb  67 % Kinobox  70 %

Bitva o Midway online

Sledovat Bitva o Midway online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bitva o Midway online, zda je ke stažení a zda má Bitva o Midway dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 8. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Bitva o Midway recenze a hodnocení

Ve filmu Bitva o Midway hrají Charlton Heston, James Coburn, Glenn Ford, Toshiro Mifune, Cliff Robertson, Robert Wagner, James Shigeta.

Film Bitva o Midway režíruje Jack Smight.

Film Bitva o Midway má 132 minut.

Film Bitva o Midway můžete vidět na iTunes.

Film Bitva o Midway je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.