FB pixel TP pixel
Biutiful

Biutiful

Biutiful
Španělsko | 2010 | Drama | Rakovina | 148 minut

Uxbal, konfliktní bývalý narkoman, hledá smíření se svým otcovstvím, láskou, duševnem, zločinem, vinou a smrtelností, obklopený nebezpečným podsvětím moderní Barcelony. Jeho obživa stojí mimo zákon a oběti, které je ochoten položit pro své děti, neznají hranic. Uxbalovi díky rakovině zbývají pouhé d...

Uxbal, konfliktní bývalý narkoman, hledá smíření se svým otcovstvím, láskou, duševnem, zločinem, vinou a smrtelností, obklopený nebezpečným podsvětím moderní Barcelony. Jeho obživa stojí mimo zákon a oběti, které je ochoten položit pro své děti, neznají hranic. Uxbalovi díky rakovině zbývají pouhé dva měsíce života, během nichž se snaží zajistit budoucnost svých dvou potomků, kteří bezcílně proplouvají životem. Zároveň se konfrontuje s přítelem z dětství, který je nyní policistou, se svojí bývalou manželkou, která je maniodepresivní prostitutkou, a dalšími výraznými postavami. Uxbal ztělesňuje velmi rozporuplného muže - oddaný otec, zhrzený milovník, pouliční zločinec, duchovně založený člověk. Jako život samotný, i tento příběh končí tam, kde všechno začíná. Obklopen osudem a překračující hranice, začíná Uxbal vidět svoji dosud mlžnou cestu jasněji a uvědomuje si svůj otcovský odkaz dětem.

Hrají: Javier Bardem, Maricel Álvarez, Hanaa Bouchaib, Guillermo Estrella, Eduard Fernández, Cheikh Ndiaye, Diaryatou Daff

Režie: Alejandro González Inárritu

IMDb  75 % Kinobox  72 %

Biutiful online

Sledovat Biutiful online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Biutiful online, zda je ke stažení a zda má Biutiful dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 23. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Biutiful novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Biutiful, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších filmů odehrávajících se ve Španělsku
10 nejlepších filmů odehrávajících se ve Španělsku
17.08.2018 | Tipy na film

Není hezčích lokací na dovolenou než Španělsko, kam můžete vyrazit v létě i zimě a stejně si užijete místní uličky, architekturu i pláže. A pokud sedíte doma na zadku, můžete se sem vydat alespoň ve filmech. Máte radši romantiku, erotiku nebo akci?

Biutiful zajímavosti

Celosvětové tržby
25 147 786 $
Tržby v USA
5 101 237 $
Tržby v českých kinech
2 339 186 Kč
Návštěvnost v českých kinech
22 908 diváků

Biutiful recenze a hodnocení

Ve filmu Biutiful hrají Javier Bardem, Maricel Álvarez, Hanaa Bouchaib, Guillermo Estrella, Eduard Fernández, Cheikh Ndiaye, Diaryatou Daff.

Film Biutiful režíruje Alejandro González Inárritu.

Film Biutiful má 148 minut.

Film Biutiful vidělo v českých kinech 22 908 diváků.

Film Biutiful můžete vidět na Filmbox+.

Film Biutiful je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.