FB pixel TP pixel
National Lampoon’s European Vacation
National Lampoon’s European Vacation

Bláznivá dovolená v Evropě

National Lampoon’s European Vacation
USA | 1985 | Bláznivá dovolená | Komedie | Cestování | 95 minut

Rodina Griswoldových jede do Evropy. Vyhráli totiž zájezd v televizní soutěži. Londýn - Paříž - Bavorsko - Řím. Taková je trasa nejrůznějších překvapení. Vše totiž probíhá jako vždy úplně jinak, než si Clark Griswold představoval. Anglické hotely, pařížské noční podniky, bavorské pivní slavnosti neb...

Rodina Griswoldových jede do Evropy. Vyhráli totiž zájezd v televizní soutěži. Londýn - Paříž - Bavorsko - Řím. Taková je trasa nejrůznějších překvapení. Vše totiž probíhá jako vždy úplně jinak, než si Clark Griswold představoval. Anglické hotely, pařížské noční podniky, bavorské pivní slavnosti nebo italští zloději se dokonale postarají o to, aby americká rodina prožila v Evropě pořádně bláznivou dovolenou.

IMDb  61 %

Bláznivá dovolená v Evropě online

Sledovat Bláznivá dovolená v Evropě online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bláznivá dovolená v Evropě online, zda je ke stažení a zda má Bláznivá dovolená v Evropě dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2019
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 279 Kč (i HD)

Bláznivá dovolená v Evropě obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Bláznivá dovolená v Evropě, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Bláznivá dovolená v Evropě postavy.

Bláznivá dovolená v Evropě recenze a hodnocení

Tvůj názor na Bláznivá dovolená v Evropě?

Ve filmu Bláznivá dovolená v Evropě hrají Chevy Chase, Beverly D'Angelo, Dana Hill, Jason Lively, William Zabka, Paul Bartel, Cynthia Szigeti.

Film Bláznivá dovolená v Evropě režíruje Amy Heckerling.

Film Bláznivá dovolená v Evropě má 95 minut.

Film Bláznivá dovolená v Evropě můžete vidět na iTunes.

Film Bláznivá dovolená v Evropě je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.