FB pixel TP pixel
National Lampoon's Loaded Weapon 1
National Lampoon's Loaded Weapon 1

Nabitá zbraň 1

National Lampoon's Loaded Weapon 1
USA | 1993 | National Lampoon | Komedie | Parodie | 84 minut

Dva neohrožení kriminalisté Jack Colt a Wes Luger jsou na stopě rafinovaných překupníků drog. Šéf bandy, generál s temnou minulostí, neváhá zneužít ke svým nekalým záměrům i dívčí skautskou organizaci. Případ nebude tak jednoduché vyřešit. Detektivové, zločinci a svědkové se neustále dostávají do si...

Dva neohrožení kriminalisté Jack Colt a Wes Luger jsou na stopě rafinovaných překupníků drog. Šéf bandy, generál s temnou minulostí, neváhá zneužít ke svým nekalým záměrům i dívčí skautskou organizaci. Případ nebude tak jednoduché vyřešit. Detektivové, zločinci a svědkové se neustále dostávají do situací, které se na první pohled podobají proslulým scénám ze slavných filmů - od MLČENÍ JEHŇÁTEK přes ZÁKLADNÍ INSTINKT až po WAYNEŮV SVĚT. Ale stejně jako v životě i ve filmové komedii je najednou všechno úplně jinak... Podaří se statečným hrdinům a jejich krásné společnici překonat všechny léčky a nástrahy?

IMDb  61 % CSFD  71 %

Nabitá zbraň 1 online

Sledovat Nabitá zbraň 1 online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nabitá zbraň 1 online, zda je ke stažení a zda má Nabitá zbraň 1 dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 129 Kč (i HD)

Nabitá zbraň 1 obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nabitá zbraň 1, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nabitá zbraň 1 postavy.

Nabitá zbraň 1 zajímavosti

Celosvětové tržby
27 979 399 $
Tržby v USA
27 979 399 $
Tržby v českých kinech
1 810 800 Kč
Návštěvnost v českých kinech
82 348 diváků

Nabitá zbraň 1 recenze a hodnocení