FB pixel TP pixel
Five
Five

Bláznivá pětka

Five
Francie | 2016 | Komedie | Krimi komedie | 102 minut

Pět kamarádů z dětství si užívá ve společném bytě v srdci Paříže díky velkorysosti jednoho z nich - Samuela. Jeho otec mu však nečekaně zastaví přísun peněz a Samuel, ve snaze neprozradit nepříjemnou situaci kamarádům, se pouští do riskantních projektů. Štěstí mu však nepřeje – zaplete se s místní m...

Pět kamarádů z dětství si užívá ve společném bytě v srdci Paříže díky velkorysosti jednoho z nich - Samuela. Jeho otec mu však nečekaně zastaví přísun peněz a Samuel, ve snaze neprozradit nepříjemnou situaci kamarádům, se pouští do riskantních projektů. Štěstí mu však nepřeje – zaplete se s místní mafií, poštve si proti sobě dealery drog, neuspěje ve světě diskoték a nakonec ho ještě začne hledat policie. Nezbývá mu nic jiného, než přiznat pravdu svým spolubydlícím kamarádům a požádat je o pomoc...

IMDb  63 % CSFD  79 %

Bláznivá pětka online

Sledovat Bláznivá pětka online můžeš na Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bláznivá pětka online, zda je ke stažení a zda má Bláznivá pětka dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | SD kvalita | od 2. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Cena nezjištěna

Bláznivá pětka obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Bláznivá pětka, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Bláznivá pětka postavy.

Bláznivá pětka zajímavosti

Tržby v českých kinech
156 376 Kč
Návštěvnost v českých kinech
1 157 diváků

Bláznivá pětka recenze a hodnocení

Ve filmu Bláznivá pětka hrají Pierre Niney, François Civil, Igor Gotesman, Margot Bancilhon, Idrissa Hanrot, Pascal Demolon, Michele Moretti.

Film Bláznivá pětka režíruje Igor Gotesman.

Film Bláznivá pětka má 102 minut.

Film Bláznivá pětka vidělo v českých kinech 1 157 diváků.

Film Bláznivá pětka můžete vidět na Starmax, Voyo.

Film Bláznivá pětka je online na Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.