FB pixel TP pixel
High School High
High School High

Bláznivá škola

High School High
USA | 1996 | Komedie | Parodie | 86 minut

Mistr filmové parodie David Zucker si tentokrát vzal na mušku snímky ze školního prostředí jako jsou NEBEZPEČNÉ MYŠLENKY, POMÁDA a dokonce i klasickou DŽUNGLE PŘED TABULÍ. Richard C. Clark je středoškolský profesor plný mladičkých ideálů a touhy \učit\. Nechá se proto přeložit na problémový ústav, k...

Mistr filmové parodie David Zucker si tentokrát vzal na mušku snímky ze školního prostředí jako jsou NEBEZPEČNÉ MYŠLENKY, POMÁDA a dokonce i klasickou DŽUNGLE PŘED TABULÍ. Richard C. Clark je středoškolský profesor plný mladičkých ideálů a touhy \učit\. Nechá se proto přeložit na problémový ústav, kde profesorům nejde o to, aby mladé lidi vzdělávali, ale o to., aby ve zdraví přežili výuku. Clarkovo svaté nadšení oslní krásnou kolegyni Victorii natolik, že se s nezkušeným profesůrkem duševně i sexuálně velmi sblíží. Ovšem ostatní členové profesorského sboru, včetně sadistické ředitelky Doyleové, nemohou Clarka vystát. Stejně jako studenti, ta sebranka polointeligentních grázlů s okoralou mozkovou kůrou. Právě jejich důvěru musí profesor Clark získat...

Hrají: Jon Lovitz, Tia Carrere, Louise Fletcher, Mekhi Phifer, Natasha Gregson Wagner, John Neville, Malinda Williams

Režie: Hart Bochner

IMDb  55 % Kinobox  53 %

Bláznivá škola online

Sledovat Bláznivá škola online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bláznivá škola online, zda je ke stažení a zda má Bláznivá škola dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2019
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Bláznivá škola zajímavosti

Tržby v českých kinech
5 279 629 Kč
Návštěvnost v českých kinech
125 942 diváků

Bláznivá škola recenze a hodnocení

Ve filmu Bláznivá škola hrají Jon Lovitz, Tia Carrere, Louise Fletcher, Mekhi Phifer, Natasha Gregson Wagner, John Neville, Malinda Williams.

Film Bláznivá škola režíruje Hart Bochner.

Film Bláznivá škola má 86 minut.

Film Bláznivá škola vidělo v českých kinech 125 942 diváků.

Film Bláznivá škola můžete vidět na iTunes.

Film Bláznivá škola je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.