FB pixel TP pixel
Bleach: Memories of Nobody
Bleach: Memories of Nobody

Bleach: The Movie - Memories of Nobody

Bleach: Memories of Nobody
Japonsko | 2006 | Bleach | Animované filmy | 87 minut

Ve společenstvu duší (Soul Society) má speciální jednotka problémy s mezidimensionálními průzkumníky, kteří záhadně zemřeli v průchodu mezi světy. Při této události se najednou nad Seireitei objevuje obraz do města ve světě lidí - Karakura. Tam hlavní hrdina celého anime Ichigo Kurosaki s Kuchiki Ru...

Ve společenstvu duší (Soul Society) má speciální jednotka problémy s mezidimensionálními průzkumníky, kteří záhadně zemřeli v průchodu mezi světy. Při této události se najednou nad Seireitei objevuje obraz do města ve světě lidí - Karakura. Tam hlavní hrdina celého anime Ichigo Kurosaki s Kuchiki Rukiou klasicky poráží hollowy, ale zároveň se ve spojitosti z obrazu ve městě objevují hordy podivných duchů, na které nelze použít duševní pohřeb. Přitom Ichigo s Rukiou potkají podivnou bohyni smrti Sennu, která si záhadně vzpomíná na svoji minulost člověka. Ale co vlastně způsobuje ten obraz a duchy? Mezi společenstvem duší a lidským světem se vytvořil další svět, kde sídlí skupina Dark One, která se snaží získat Memory Rosary. Ovšem co, nebo spíše kdo je Memory Rosary... to se nejdříve musí zjistit!

Hrají: Masakazu Morita, Fumiko Orikasa, Chiwa Saito, Jun Fukuyama

Režie: Noriyuki Abe

IMDb  72 % Kinobox  73 %

Bleach: The Movie - Memories of Nobody online

Sledovat Bleach: The Movie - Memories of Nobody online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bleach: The Movie - Memories of Nobody online, zda je ke stažení a zda má Bleach: The Movie - Memories of Nobody dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 2. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Bleach: The Movie - Memories of Nobody recenze a hodnocení

Tvůj názor na Bleach: The Movie - Memories of Nobody?

Ve filmu Bleach: The Movie - Memories of Nobody hrají Masakazu Morita, Fumiko Orikasa, Chiwa Saito, Jun Fukuyama.

Film Bleach: The Movie - Memories of Nobody režíruje Noriyuki Abe.

Film Bleach: The Movie - Memories of Nobody má 87 minut.

Film Bleach: The Movie - Memories of Nobody můžete vidět na iTunes.

Film Bleach: The Movie - Memories of Nobody je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.