FB pixel TP pixel
Ponyo

Ponyo z útesu nad mořem

Ponyo
Japonsko | 2008 | Animované filmy | Anime | 100 minut

Vítejte ve světě, kde nic není nemožné. Neobyčejná animovaná pohádka se odehrává v malém městečku u moře, kde syn námořníka, pětiletý Sosuke, žije poklidný život v domě na útesu ses vou matkou Lisou. Jednoho osudného dne objeví Sosuke na pláži krásnou zlatou rybku jménem Ponyo uvězněnou v láhvi. Jak...

Vítejte ve světě, kde nic není nemožné. Neobyčejná animovaná pohádka se odehrává v malém městečku u moře, kde syn námořníka, pětiletý Sosuke, žije poklidný život v domě na útesu ses vou matkou Lisou. Jednoho osudného dne objeví Sosuke na pláži krásnou zlatou rybku jménem Ponyo uvězněnou v láhvi. Jak se však ukáže, Ponyo není obyčejná zlatá rybka, ale dcera mocného podmořského čaroděje. Ponyo využije kouzel jejího otce a promění se v mladou dívku, aby mohla být se Sosukem. Mořské hladiny se začnou vinou kouzel nebezpečně zvyšovat a Ponyin otec vyšle mocné mořské vlny, aby našly jeho dceru. Ponyo a Sosuke musí podniknout velké dobrodružství, aby zachránili svět a splnili Ponyin sen stát se skutečným člověkem."

Hrají: Yuria Nara, Hiroki Doi, George Tokoro, Tomoko Yamaguchi, Yuki Amami, Kazushige Nagashima, Akiko Yano

Režie: Hayao Miyazaki

IMDb  76 % Kinobox  72 %

Ponyo z útesu nad mořem online

Sledovat Ponyo z útesu nad mořem online můžeš na Netflix, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ponyo z útesu nad mořem online, zda je ke stažení a zda má Ponyo z útesu nad mořem dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 4. 2020
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Vodafone TV
Vodafone TV
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 28. 7. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ponyo z útesu nad mořem novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Ponyo z útesu nad mořem, které najdeš na našem webu.

32 nejlepších filmů, které jsou od dubna dostupné na Netflixu
32 nejlepších filmů, které jsou od dubna dostupné na Netflixu
06.05.2020 | Tipy na film

Jen za měsíc duben přidal Netflix do katalogu okolo 120 filmů. Protože je ale kvalita kolísavá, rozhodli jsme se, že celou dubnovou nabídku prozkoumáme a vybereme pro vás to opravdu nejlepší, co dubnová nabídka přinesla. Vynecháváme tedy desítky indických filmů, kterými Netflix opravdu nešetří.

30 nejlepších filmů na Netflixu s českým dabingem
30 nejlepších filmů na Netflixu s českým dabingem
29.04.2020 11:00:00 | Tipy na film

Netflix se především od počeštění uživatelského prostředí snaží o pravidelné přidávání lokalizovaného obsahu. Ano, filmů s titulky je pořád výrazně víc než filmů s dabingem, ale to neznamená, že filmy s dabingem na Netflixu nejsou. A často se jedná o velké pecky!

21 filmů, které jsou od 1. dubna nově dostupné na Netflixu
21 filmů, které jsou od 1. dubna nově dostupné na Netflixu
08.04.2020 12:00:00 | Tipy na film

S koncem jednoho měsíce a nástupem nového Netflix vždy přidává velkou spoustu katalogových filmů, jejichž licence nově pořídil či obnovil. Pojďme se tedy podívat na nové kousky, které dorazily na streamovací službu začátkem dubna.

Hotovo! Legendární animované filmy od Ghibli jsou všechny na Netflixu
Hotovo! Legendární animované filmy od Ghibli jsou všechny na Netflixu
01.04.2020 16:00:00 | Filmové novinky

Fanoušci slavného režiséra Hajaa Mijazakiho a tvorby animačního studia Ghibli mohou vzít archivní víno schované za lednicí a konečně ho s chutí vypít. Po třech měsících postupného přidávání Netflix konečně zveřejnil všech 21 filmů, které vás vezmou do světa nepřeberné fantazie.

Ponyo z útesu nad mořem recenze a hodnocení

Tvůj názor na Ponyo z útesu nad mořem?

Ve filmu Ponyo z útesu nad mořem hrají Yuria Nara, Hiroki Doi, George Tokoro, Tomoko Yamaguchi, Yuki Amami, Kazushige Nagashima, Akiko Yano.

Film Ponyo z útesu nad mořem režíruje Hayao Miyazaki.

Film Ponyo z útesu nad mořem má 100 minut.

Film Ponyo z útesu nad mořem můžete vidět na Netflix, Vodafone TV.

Film Ponyo z útesu nad mořem je online na Netflix, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.