FB pixel TP pixel
Flickering Lights
Flickering Lights

Blikající světla

Flickering Lights
Dánsko | 2000 | Krimi filmy | Krimi komedie | 109 minut

Torkild (Soren Pilmark), vůdce gangu drobných, ale bezohledných kodaňských zlodějíčků, touží provést svůj poslední zločin, který mu zajistí bezstarostný život v cizině. Potká ho štěstí v podobě Muže z Fara (Peter Andersson), otrlého kriminálníka, který ho najme spolu se třemi kumpány, aby ukradli py...

Torkild (Soren Pilmark), vůdce gangu drobných, ale bezohledných kodaňských zlodějíčků, touží provést svůj poslední zločin, který mu zajistí bezstarostný život v cizině. Potká ho štěstí v podobě Muže z Fara (Peter Andersson), otrlého kriminálníka, který ho najme spolu se třemi kumpány, aby ukradli pytel se čtyřmi miliony dánských korun. Povedený čtyřlístek se rozhodne uprchnout do Barcelony. Cestou se jim ale rozbije auto, přičemž objeví opuštěný dům, jenž býval restaurací. Torkilda napadne ho zrekonstruovat. Anders Thomas Jensen, jenž napsal scénáře filmů V Číně jedí psy a Mifune, popisuje v sérii retrospektivních scén hrozné rodiny, v nichž čtveřice mužů vyrůstala. Život v partě jim nahrazuje život, který nikdy nepoznali.

Hrají: Soren Pilmark, Ulrich Thomsen, Mads Mikkelsen, Nikolaj Lie Kaas, Sofie Grabol, Iben Hjejle, Frits Helmuth

Režie: Anders Thomas Jensen

IMDb  77 % Kinobox  72 %

Blikající světla online

Sledovat Blikající světla online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Blikající světla online, zda je ke stažení a zda má Blikající světla dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 9. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Blikající světla novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Blikající světla, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších filmů Madse Mikkelsena
10 nejlepších filmů Madse Mikkelsena
27.03.2019 15:30:00 | Tipy na film

Do kin právě vstupuje dobrodružný snímek Arctic: Ledové peklo, ve kterém podle mnohých kritiků dánský herec Mads Mikkelsen podává svou životní roli. Podívejme se proto na další desítku snímků, ve kterých nás tento charismatický tvrďák obšťastnil.

Blikající světla zajímavosti

Tržby v českých kinech
158 078 Kč
Návštěvnost v českých kinech
1 190 diváků

Blikající světla recenze a hodnocení

Ve filmu Blikající světla hrají Soren Pilmark, Ulrich Thomsen, Mads Mikkelsen, Nikolaj Lie Kaas, Sofie Grabol, Iben Hjejle, Frits Helmuth.

Film Blikající světla režíruje Anders Thomas Jensen.

Film Blikající světla má 109 minut.

Film Blikající světla vidělo v českých kinech 1 190 diváků.

Film Blikající světla můžete vidět na Edison.

Film Blikající světla je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.