FB pixel TP pixel
Children of a Lesser God
Children of a Lesser God

Bohem zapomenuté děti

Children of a Lesser God
USA | 1986 | Romantické filmy | Doják | 119 minut

James Leeds nastupuje jako učitel do venkovské internátní školy pro neslyšící. Poměrně brzy se mu, díky jeho zkušenostem, podaří své žáky zaujmout a přimět je k aktivní spolupráci. V jídelně si všimne hezké mladé dívky Sáry, bývalé nadané žačky školy, která před lety náhle odmítla pokračovat ve stud...

James Leeds nastupuje jako učitel do venkovské internátní školy pro neslyšící. Poměrně brzy se mu, díky jeho zkušenostem, podaří své žáky zaujmout a přimět je k aktivní spolupráci. V jídelně si všimne hezké mladé dívky Sáry, bývalé nadané žačky školy, která před lety náhle odmítla pokračovat ve studiu. Sára je velmi hrdá a odmítá se nejen naučit mluvit, ale i odezírat ze rtů. James se do Sáry zamiluje a pomalu si začíná získávat dívčinu křehkou důvěru i lásku. Pře snesouhlas ředitele nastěhuje Sáru k sobě do bytu. Po idylickém období začne náhle Sára Jamesovi vyčítat, že ji chce vtáhnout do svého světa slyšících, aniž by pochopil svět její. Po prudké hádce odejde ke své matce, která ji před Jamesem zapírá

IMDb  72 % CSFD  83 %

Bohem zapomenuté děti online

Sledovat Bohem zapomenuté děti online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bohem zapomenuté děti online, zda je ke stažení a zda má Bohem zapomenuté děti dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Cena nezjištěna

Bohem zapomenuté děti obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Bohem zapomenuté děti, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Bohem zapomenuté děti postavy.

Bohem zapomenuté děti novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Bohem zapomenuté děti, které najdeš na našem webu.

27 povedených filmů, které jsou od února dostupné na HBO GO
27 povedených filmů, které jsou od února dostupné na HBO GO
09.03.2020 | Tipy na film

HBO každý měsíc přináší zajímavou všehochuť nově přidaných filmů. Některé se po delší době vrací do nabídky, jiné mají premiéru a pestrá je i žánrovost. Naleznete zde totiž nezávisláky, evropské filmy, filmy pro celou rodinu i malé děti a samozřejmě i nějaké ty novinky a filmové klasiky.

Bohem zapomenuté děti recenze a hodnocení

Ve filmu Bohem zapomenuté děti hrají Marlee Matlin, William Hurt, Philip Bosco, John Limnidis, Piper Laurie, Allison Gompf, John F. Cleary.

Film Bohem zapomenuté děti režíruje Randa Haines.

Film Bohem zapomenuté děti má 119 minut.

Film Bohem zapomenuté děti můžete vidět na iTunes.

Film Bohem zapomenuté děti je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.